Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
013
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Luxor Live
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
18:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
AkoestiCafé
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
17:30
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
dinsdag 09 april 2019
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tom van der Zaal Quintet / Vincent Herring
Brebl, Nijmegen
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Devils Carnaval / The Crooked
Neushoorn, Leeuwarden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Dare - Out Of The Silence 30th Anniversary Tour 2019
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Live at LOLA: Rotten Foxes [UK] + Crate
LOLA050, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Mythic Sunship
M.C. Kinky Star, Gent
20:30
The Johnny Cash Roadshow
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Giorgio Moroder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mystery
Luxor Live, Arnhem
20:00
Idles
Trix, Antwerpen
20:30
Supersister projekt 2019
Paradiso, Amsterdam
20:30
Grace Carter
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dan Mangan
Paradiso, Amsterdam
Julia Jacklin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Marike Jager
Paradiso, Amsterdam
19:00
Coi Leray
Melkweg, Amsterdam
19:00
A R I Z O N A
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pharis & Jason Romero
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Romy Monteiro
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marco Mendoza
De Bosuil, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater De Leest, Waalwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
18:00
Mystery
Spirit of 66, Verviers
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Zephaniah OHora
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Marike Jager
EKKO, Utrecht
Ruben Hein
TivoliVredenburg, Utrecht
Idles
De Helling, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Salut Salon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dawn
BIRD, Rotterdam
20:00
Willow Mae
BIRD, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Belphegor / Darkrise / God Dethroned / Nordjevel / Suffocation
Baroeg, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Romy Monteiro
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
22:00
Call It Off
Merleyn, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Iris Penning
AkoestiCafé, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Antonio Gramentieri / Dan Stuart
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Stef Bos - Ruimte
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dire Strats
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Aaron D
Cacaofabriek, Helmond
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Marissa Nadler
Vera, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Joe Jackson
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
17:30
Stand Atlantic
Dynamo, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Sean K Preston
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Night Fever
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer