Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Tor
Enschede
De Zwarte Ruiter
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
EKKO
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Huis Oostpool
Arnhem
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradox
Tilburg
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Dopebwoy
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
BREStheater, Brielle
Heidevolk
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
20:30
Jan Rot - O Ja!
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
De Tor, Enschede
X Raiders
De Zwarte Ruiter, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:15
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Dulfer
Figi Theater, Zeist
20:15
Hadewych Doet De Dames
Flint, Amersfoort
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
21:00
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
Eva van Manen
Huis Oostpool, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - UP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
James Arthur
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
Nona
Manifesto, Hoorn
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Martiniplaza, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:00
Turnover
Melkweg, Amsterdam
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
19:30
Christian Steiffen
Melkweg, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Merleyn, Nijmegen
21:00
China Crisis
Metropool, Hengelo
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
21:00
Entrails
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Mad Dogs & English Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
BOB / Sweet Mary Jane
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:30
King of the World
P60, Amstelveen
19:30
Wakki
Paard, Den Haag
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Vera Mann - Goesting
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Book Of Genesis
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Starfish
Patronaat, Haarlem
Do - Mijn Kleine Huis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ho99o9
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Bootleg Beach Boys XL - In concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
20:00
The Kik
So What!, Gouda
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Dik Hout
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam