Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
18:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Koel310
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
11:15
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
17:30
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Podium heino
Heino
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
zaterdag 18 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
21:00
Jacco Gardner - Somnium
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Haymaker / Midnight Tattoo / The Reapers
Duycker, Hoofddorp
17:00
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
20:30
Ten Fé
EKKO, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
19:30
In The Woods - Suzanne Jarvie feat. Kate Fenner & Chris Brown
Fort33, Leusden
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
[ MY NATURE ]
Hedon, Zwolle
20:00
Rondé
Hedon, Zwolle
21:00
Felix Shinder & Dengi Vpered
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
21:00
Steffen Morrison
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
SandZ
Little Devil, Tilburg
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Markant Uden, Uden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Daniel Lohues
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Achterhoeks Metalfestival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
11:15
Amfipop
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Absolutely Floyd / Bootleg Doors
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
Tom Walker
Paard, Den Haag
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
17:30
The JB's
Patronaat, Haarlem
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
The Lachy Doley Group
Podium heino, Heino
20:00
Black Bottle Riot
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Bony King of Nowhere
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:30
Bleach (Nirvana Tribute)
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:30
Bad Looking Trouble @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo