Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Vitesse Kantine
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Wolbodo
Delft
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:15
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kuip
Rotterdam
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
13:30
Slottuintheater
Zeist
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Hofman
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Melkweg
Amsterdam
15:30
Slottuintheater
Zeist
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
Bel Air Breda
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zinder
Tiel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 01 juni 2019
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
20:30
Lemon (NL)
Vitesse Kantine, Delft
20:30
Kit Downes / Reinier Baas & Ben Van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:15
John Frost / Zep
Vorstin, Hilversum
21:30
Wand
Vera, Groningen
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
23:00
Mama Africa Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
23:00
Gramma
Vera, Groningen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
zondag 02 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
13:30
Trio Vladimir Shobanov
Slottuintheater, Zeist
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
15:00
ORPHEO Concert - Devion Duo
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
Svartidauði + Tsjuster + Saturnalia + Almyrkvi
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Pega Loca
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
16:00
Alexandra Alden
Groene Engel, Oss
16:00
Hans Eijsackers / Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
Lovell's Blade
Bel Air Breda, Breda
16:15
Alcuna Wilds
Gigant, Apeldoorn
17:30
Paul Carrack
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
I Don't Know How But They Found Me
Melkweg, Amsterdam
19:00
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jimi Hendrix
Melkweg, Amsterdam
Collabro
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Wallows
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bad Manners
Melkweg, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
KRS-One
Zinder, Tiel
20:00
The Watch plays Genesis
De Bosuil, Weert
20:00
Russian Village Boys
Hall Of Fame, Tilburg
White Lies
Patronaat, Haarlem
20:00
Seizoensopening
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Shawn James & The Shapeshifters
De Helling, Utrecht
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Calefax / Eric Vloeimans
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
She Drew The Gun
Cinetol, Amsterdam
20:30
Yellowman
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
maandag 03 juni 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
19:30
IRMA
Paradiso, Amsterdam
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam