Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Hall Of Fame
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kruisherenkapel
Uden
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Basiliek
Veenendaal
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Amer
Amen
Flint
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Boxtel
Boxtel
19:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
donderdag 14 maart 2019
20:00
Ten Years After
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
The Cool Quest
Merleyn, Nijmegen
20:15
Seasick Steve
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Teske
Doornroosje, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Dok6, Panningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Crook and The Bluff
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
ARXX & Manon Meurt
V11, Rotterdam
20:00
Broken Brass Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Kik Hertaalt!
De Meenthe, Steenwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
Mozes and the Firstborn
EKKO, Utrecht
The Blaze
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Siberian Oxygen / Wouter Maryne
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:00
Urban Myth - Celia!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Tommy Emmanuel/Simo
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Willow Mae
De Basiliek, Veenendaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
00:00
The Bootleg Sixties
Munttheater, Weert
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Frank Carillo and the Bandoleros
Statenzaal, Zwolle
21:00
Frank Carillo
Statenzaal, Zwolle
20:30
3J'S
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 15 maart 2019
20:15
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Evil Empire Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vangrail
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans / Johnny Cash - Live At San Quentin
Podium Victorie, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
De Amer, Amen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Capo Plaza
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Hieronymus Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
Dave Vermeulen's Voltage
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Epik High
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Recomposed by Peter Gregson: Bach – The Cello Suites
Het Zonnehuis, Amsterdam
Dave Matthews Band
AFAS Live, Amsterdam
Spiritualized
Paradiso, Amsterdam
19:30
Two Feet
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Lavrentis Macheritsas & Nikos Portokaloglou
Melkweg, Amsterdam
19:00
Say yes dog
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
23:00
Moonshine
Luxor Live, Arnhem
21:00
Julia Zahra
Luxor Live, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Raymond van het Groenewoud
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Madame Monsieur
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Umberto Tozzi
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:00
Winne
Paard, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht