Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:30
EYE
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Annabel
Rotterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
De Meester
Almere
Altstadt
Eindhoven
20:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
O.J.C. Gaellus
Tienray
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Patronaat
Haarlem
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
De Reggehof
Goor
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Chassé Theater
Breda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
21:00
Manifesto
Hoorn
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
17:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater De Kik
Elst
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Koningshof
Maassluis
21:30
De Beuk
Barendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Maassilo
Rotterdam
16:00
Atak
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Plato
Leiden
21:00
V11
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
19:00
De Bosuil
Weert
DeLaMar
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Grounds
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Brigant
Arnhem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas
Concerto, Amsterdam
20:30
Bettie Serveert
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Big Daddy Wilson / James Armstrong / Mississippi Heat
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
BLØF
Annabel, Rotterdam
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions
Corneel, Lelystad
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Candy's River House
De Meester, Almere
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
20:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
19:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
Daniel Lohues - Moi
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Het Park, Hoorn
Darlyn - 25 jaar OJC Gaellus
O.J.C. Gaellus, Tienray
19:30
Dave Matthews / Tim Reynolds
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
Deaf Havana
Patronaat, Haarlem
21:30
Dirt Bag
De Fles, Spijkenisse
20:30
DJ Danny Blom / Frans Bauer / Mooi Wark
De Bonte Wever, Assen
20:30
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
Douwe Bob
AFAS Live, Amsterdam
Douwe Bob - Fool Bar XXL
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Fats Domino Tribute - FATS
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Foxing
Sugar Factory, Amsterdam
Frank Boeijen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Gitta de Ridder
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Harmony Singers - In LOVE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
20:00
Her Majesty
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Willem, Papendrecht
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Impakt / Sign / The Clamps
P60, Amstelveen
21:00
Iris Penning
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
J. Bernardt
EKKO, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
21:00
JeBroer
Manifesto, Hoorn
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Jon and Roy
Merleyn, Nijmegen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
17:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
20:30
Lucas Hamming
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Koningshof, Maassluis
21:30
Maid of Iron
De Beuk, Barendrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mathilde Santing
C.C Warenar, Wassenaar
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:30
Max Meser
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
16:00
Metalyard
Atak, Enschede
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Mirusia Louwerse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Flint, Amersfoort
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Novastar
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Oddisee
Tolhuistuin, Amsterdam
Paceshifters
Plato, Leiden
21:00
Paceshifters
V11, Rotterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Phosphoros Ensemble
PlusEtage, Baarle-Nassau
19:00
Purpendicular
De Bosuil, Weert
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
Rhiannon Giddens
Amstelkerk, Amsterdam
Ronnie Flex
Grenswerk, Venlo
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schaffelaartheater, Barneveld
Sebastian Sturm & Exile Airline
Grounds, Rotterdam
20:00
Selfmachine
Little Devil, Tilburg
20:00
Shary-An Nivillac + support
Simplon, Groningen
19:30
Shinigami / Imaplement / Deformus
Brigant, Arnhem
20:00
Shishani
Tolhuistuin, Amsterdam