Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Blues Rock Cafe Midtown
Deventer
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Schierstins
Feanwâlden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
N9
Eeklo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
23:30
Bibelot
Dordrecht
12:00
Atak
Enschede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
23:00
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
The Pit
Nieuwegein
21:00
Taverne
Bergen
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Rosenstock Huessy Huis
Haarlem
18:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
13:00
Mezz
Breda
Het Trefpunt
Warmond
Kurhaus
Den Haag
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Flint
Amersfoort
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
14:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Theater Posa
Lelystad
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
NiXenMeer
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Dassenakker Live
Houten
22:15
Paradiso
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Werf
Aalst
zaterdag 24 september 2016
20:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:45
Lucy Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Luther Dickinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
Werftheater, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Martha Jane & The Talisman
Blues Rock Cafe Midtown, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Meindert Talma
Vera, Groningen
20:00
Merain
De Schierstins, Feanwâlden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Moodprint / Up High Collective
N9, Eeklo
20:30
Nirvana - 25 years of Nevermind
Metropool, Hengelo
20:00
Oddstream @ Doornroosje
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Outlaws & Legends - Americana Festival
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
22:00
Pluk De Nacht presenteert Wouter S.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
23:30
Rico & Sticks - #opgezwolletotnu
Bibelot, Dordrecht
12:00
Rock Alive 2016
Atak, Enschede
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Russkaja
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Sleepers' Reign
Altstadt, Eindhoven
21:00
Spring King
V11, Rotterdam
23:00
SubQuake: Phace + Pythius
013, Tilburg
20:15
Terra Lightfoot
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Dutch Duke
The Pit, Nieuwegein
21:00
The Metallicas
Taverne, Bergen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
uKanDanZ
Grounds, Rotterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wende Snijders
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Zwarte Zee Kwartet
Rosenstock Huessy Huis, Haarlem
zondag 25 september 2016
18:00
Alkmaar Blues Weekend: Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
18:30
Artillery / FireForce / Mystic Prophecy
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Rotown, Rotterdam
16:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Bob Wayne
Altstadt, Eindhoven
20:00
China Crisis
De Pul, Uden
13:00
Contra Contra / Here Be Dragons / lost/ctrl / Rosemary & Garlic / Zoon
Mezz, Breda
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Di-rect
Kurhaus, Den Haag
19:15
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
14:15
Eva Szalai / Alexandra Mashina
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
FemME III
Effenaar, Eindhoven
20:00
Friejam: Ronald Snijders & Big Bang Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Halve finale Sena Grote Prijs van Rotterdam
Grounds, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Het Klarinetkwintet
Flint, Amersfoort
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Speeldoos, Baarn
14:00
Jubileumconcert Zangvereniging Caecilia
Roepaen, Ottersum
20:00
Laurence Jones
Hedon, Zwolle
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Margriet Sjoerdsma
Theater Posa, Lelystad
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Martha Jane & The Talisman
NiXenMeer, Enschede
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Teho Teardo & Blixa Bargeld
Paradiso, Amsterdam
15:00
The Lasses
Dassenakker Live, Houten
22:15
uKanDanZ
Paradiso, Amsterdam
17:00
View for a Day
Taverne, Bergen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
maandag 26 september 2016
20:30
Bastian Baker
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Deap Vally
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Mitski
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Boxer Rebellion
Metropool, Hengelo
20:00
Tommy Emmanuel with very special guest Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
20:00
Intronaut / Shining (Noorwegen)
Patronaat, Haarlem
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Le Butcherettes
Merleyn, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Moose Blood + Pup + Luca Brasi
Dynamo, Eindhoven
20:15
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
20:30
Pega Monstro
WORM, Rotterdam
20:30
Reinier Baas
Tolhuistuin, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thomas Pol
BIRD, Rotterdam
Tommy Emmanuel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 28 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst