Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Bosuil
Weert
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kulturhus Holten
Holten
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LOLA050
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
Paard
Den Haag
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
DNK
Assen
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Mezz
Breda
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
19:30
Vrij Zijn theater
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Zaal 100
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:15
Simplon
Groningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
EKKO
Utrecht
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
17:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Schalm
Westwoud
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Trix
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
13:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
De Rinkelbom
Heerenveen
20:00
Ethias Arena
Hasselt
vrijdag 01 november 2019
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Popa Chubby
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Randy Hansen
De Bosuil, Weert
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Sneek, Sneek
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
Sahbabii
013, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Saskia Laroo Band
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Sheila E.
Metropool, Hengelo
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Soiree Francais / Fete du Musique: Le Roi Mort et Les Lentilles Rouges
LOLA050, Groningen
20:15
South African Roadtrip
Flint, Amersfoort
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
21:00
Sugar Ray & The Bluetones
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem
dB's, Utrecht
20:00
Suzan & Freek Theatertour
DNK, Assen
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Symfo Classics
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Thank You For The Music - The Abba Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Meenthe, Steenwijk
20:30
The Detroit Cobras
Vera, Groningen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Martiniplaza, Groningen
20:30
The Lighthouse
Mezz, Breda
22:00
The Tightropes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Underachievers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Wild Romance
De Pul, Uden
19:30
THNX! 2019: De Party
Vrij Zijn theater, Alkmaar
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Meester, Almere
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
tobi lou
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trijntje Oosterhuis
Grenswerk, Venlo
20:30
Trio Trabant
Zaal 100, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Vipers - Queen Tribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond
Simplon, Groningen
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Why?
EKKO, Utrecht
20:45
Xzibit
Podium Victorie, Alkmaar
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 02 november 2019
14:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
17:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
21:00
3J'S
Vorstin, Hilversum
20:00
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater De Veste, Delft
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Anna of the North
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Archive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Awkward I - KYD
De Schalm, Westwoud
21:00
Band of Friends
De Peppel, Zeist
20:00
Beatshow
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
Bohren und der Club of Gore
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Boneheadz
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Cautious Clay
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Chai
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Cigarettes After Sex
Paradiso, Amsterdam
20:30
Colin Stetson
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
De Kift - BAL
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Nacht van Jazzy Tiel
Agnietenhof, Tiel
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Doyle Bramhall II
Trix, Antwerpen
Duncan Laurence
Patronaat, Haarlem
13:00
Dutch Doom Days (Saturday)
Baroeg, Rotterdam
20:15
Dutch Eagles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eleven20one
P3, Purmerend
20:15
Ellen ten Damme
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Emile Visser / Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Kulturhus, Ruurlo
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:30
Feuerengel
Metropool, Hengelo
Flamingods
Merleyn, Nijmegen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Frank Blueka
Theater het Pakhuis, Hoorn
Fuse Live
De Rinkelbom, Heerenveen
20:00
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt