Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:15
Simplon
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Vrij Zijn theater
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Meester
Almere
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
DNK
Assen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paterskerk
Eindhoven
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Martiniplaza
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Vorstin
Hilversum
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Pul
Uden
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Vera
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cinetol
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
vrijdag 01 november 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond
Simplon, Groningen
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
19:30
Leprous
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
19:30
THNX! 2019: De Party
Vrij Zijn theater, Alkmaar
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
20:00
O'G3NE
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Diggy Dex
P60, Amstelveen
20:00
Cécile McLorin Salvant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Randy Hansen
De Bosuil, Weert
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Meester, Almere
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
3J'S
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
DNK, Assen
20:00
Caroline Spence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
New Model Army
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo
20:00
Cedric Burnside
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
20:00
Thank You For The Music - The Abba Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Col3trane
Botanique, Brussel
20:00
The Underachievers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Mipso
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Green Lizard / Rudeboy
De Notelaar , Oostmalle
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Reggehof, Goor
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jaipur Junction
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Binkbeats
Paterskerk, Eindhoven
20:00
Kizzy
Breepleinkerk, Rotterdam
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem
dB's, Utrecht
20:00
De Reisgenoot
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jan Rot - O Ja!
Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Symfo Classics
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Martiniplaza, Groningen
20:00
Bunny Hoova en Kulou
Paard, Den Haag
John Mayall
Muziekgieterij, Maastricht
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Bigi Poku Toppers
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Sneek, Sneek
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
South African Roadtrip
Flint, Amersfoort
20:30
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:30
The Lighthouse
Mezz, Breda
20:30
Julian Schneemann
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Popa Chubby
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:30
Trijntje Oosterhuis
Grenswerk, Venlo
20:30
Sheila E.
Metropool, Hengelo
20:30
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
20:30
Mercy John
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Detroit Cobras
Vera, Groningen
20:30
Almighty Mighty
Luxor Live, Arnhem
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
20:30
Vipers - Queen Tribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Figgie
Cinetol, Amsterdam
20:30
A.A. Bondy
Amstelkerk, Amsterdam