Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Handelsbeurs
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Vera
Groningen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Trix
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dynamo
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Annabel
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. 't Vondel
Halle
21:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Veste
Delft
dinsdag 26 november 2019
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Charly Luske - The story of George Michael
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
De Staat
Paard, Den Haag
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guy Davis
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:30
James Gillespie
Cinetol, Amsterdam
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lankum
Merleyn, Nijmegen
Lavalu - Midair
Chassé Theater, Breda
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 27 november 2019
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Charkov City Opera
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Christian Löffler
La Madeleine, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Cult of Luna
Trix, Antwerpen
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gue Pequeno
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Half Moon Run
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jinjer
Dynamo, Eindhoven
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jungle By Night
Annabel, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C. 't Vondel, Halle
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
00:00
Lavinia Meijer
Theater De Veste, Delft