Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Studio A12
Bunnik
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Note
Hoogland
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Concerto
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Kurhaus
Den Haag
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Westergastheater
Amsterdam
15:00
World Forum Theater
Den Haag
15:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:30
De Vasim
Nijmegen
14:30
Diligentia
Den Haag
00:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
00:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
01:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hofman
Utrecht
15:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 28 december 2019
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Studio A12, Bunnik
NITS - Nits 2019-2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jan Akkerman
The Note, Hoogland
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Crazy Piano's
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Alain Clark
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
Goud & Nieuw met Gerard Joling
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 29 december 2019
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Brokken Festival 2019
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mark Foggo's Skasters
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Still Working
CHV Noordkade, Veghel
The Nits
Concerto, Amsterdam
20:00
Excelsior Recordings Supportersdag
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Douwe Bob & Band
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
20:00
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Abba Gold: The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
20:15
George Baker
Kurhaus, Den Haag
19:00
30 ans Helmut Lotti en Concert
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
15:00
Pass The Dutch Festival
Melkweg, Amsterdam
19:00
LIVE: Stage Experience December 2019 (Final Edition)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Di-rect
Paard, Den Haag
T-99
Paradiso, Amsterdam
Merol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Crazy Piano's
Theater Sneek, Sneek
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ebonit Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:30
Celtic Gold An Irish Christmas
Zaantheater, Zaandam
maandag 30 december 2019
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
Mathilde Santing
Concertgebouw, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
19:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:45
Minyeshu Kifle
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Dutch Queen Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Vorstin, Hilversum
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 31 december 2019
20:30
Oud En Nieuw Concert
Bimhuis, Amsterdam
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:30
Planet bauhauz NYE
De Vasim, Nijmegen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
00:30
WTFIBER NYE
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Oud & Nieuw: The Devil Went Back!
Little Devil, Tilburg
23:00
De Leven NYE
Merleyn, Nijmegen
woensdag 01 januari 2020
20:00
Retro deluxe
Groene Engel, Oss
00:30
De Leven NYE
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rembrandt Frerichs Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
01:00
NYE 2020: Welcome to the Machine
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 januari 2020
20:30
The Oisters - Nieuwjaarsconcert
Bimhuis, Amsterdam
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hofman Live Nieuwjaarsshow: Jilted
Hofman, Utrecht
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Doolaard
Paard, Den Haag
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater Aan de Slinger, Houten
vrijdag 03 januari 2020
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ack van Rooijen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Chassé Theater, Breda
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Stones Sessions
Hedon, Zwolle
Jan Akkerman
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Leidse Schouwburg, Leiden