Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Iduna
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
14:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Mezz
Breda
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:30
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Stevenskerk
Nijmegen
15:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Kurhaus
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
15:30
Zaantheater
Zaandam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Dominicanenklooster
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
00:30
Doornroosje
Nijmegen
14:30
Diligentia
Den Haag
00:30
De Vasim
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
01:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Theater Karoessel
Geleen
zaterdag 28 december 2019
20:30
Club 3voor12 Den Haag #61 – PEACH, Tom Wavy, Ocean Tribe
Paard, Den Haag
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Chassé Theater, Breda
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
CaboCubaJazz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bummy Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
Bömbers
Iduna, Drachten
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Belle Perez - Fiesta Perez!
Chassé Theater, Breda
20:30
Beatles By Girls
Fulcotheater, IJsselstein
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Alain Clark
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Abba Gold
Spirit of 66, Verviers
20:30
A tribute to Lemmy
Mezz, Breda
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
zondag 29 december 2019
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Nits
Concerto, Amsterdam
T-99
Paradiso, Amsterdam
15:00
Still Working
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater De Lievekamp, Oss
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Stevenskerk, Nijmegen
15:00
Pass The Dutch Festival
Melkweg, Amsterdam
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis
Theater Kulturhus, Borne
Merol
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mark Foggo's Skasters
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
LIVE: Stage Experience December 2019 (Final Edition)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
20:15
George Baker
Kurhaus, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Excelsior Recordings Supportersdag
De Helling, Utrecht
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ebonit Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob & Band
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Di-rect
Paard, Den Haag
20:15
Crazy Piano's
Theater Sneek, Sneek
15:30
Celtic Gold An Irish Christmas
Zaantheater, Zaandam
15:00
Brokken Festival 2019
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Abba Gold: The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
19:00
30 ans Helmut Lotti en Concert
Kursaal Oostende, Oostende
maandag 30 december 2019
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
The Dutch Queen Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Zaantheater, Zaandam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
19:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Dominicanenklooster, Zwolle
20:30
New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Minyeshu Kifle
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mathilde Santing
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Vorstin, Hilversum
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 december 2019
00:30
WTFIBER NYE
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
00:30
Planet bauhauz NYE
De Vasim, Nijmegen
20:30
Oud En Nieuw Concert
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Oud & Nieuw: The Devil Went Back!
Little Devil, Tilburg
20:00
NYE Stand Up Show & Party at Comedy Club Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
De Leven NYE
Merleyn, Nijmegen
woensdag 01 januari 2020
20:00
Retro deluxe
Groene Engel, Oss
20:00
Rembrandt Frerichs Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
01:00
NYE 2020: Welcome to the Machine
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:30
De Leven NYE
Merleyn, Nijmegen
donderdag 02 januari 2020
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
The Oisters - Nieuwjaarsconcert
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hofman Live Nieuwjaarsshow: Jilted
Hofman, Utrecht
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Doolaard
Paard, Den Haag
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Orpheus, Apeldoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 03 januari 2020
20:30
WC Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Van Dik Hout
Paradiso, Amsterdam
20:15
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Thriller Live - Celebrating the undisputed King of Pop
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dirty Daddies
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Depression Club
Paard, Den Haag
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Stones Sessions
Hedon, Zwolle
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater Karoessel, Geleen