Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Atak
Enschede
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
Effenaar
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
Metropool
Hengelo
20:30
Cul de Sac
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:45
Effenaar
Eindhoven
20:45
NiXenMeer
Enschede
20:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Gigant
Apeldoorn
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
V11
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Wolbodo
Delft
21:15
Bibelot
Dordrecht
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kroegie
Hoorn
23:00
Stroomhuis
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Basiliek
Veenendaal
C.C. De Steenoven
Herzele
The Jack
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Musis
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Gashouder
Dedemsvaart
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Gebäude 9
Keulen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater `t Spieker
Eibergen
De Dillewijn
Ankeveen
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
09:00
O.J.C. De Roos
Deurne
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:30
Fluor
Amersfoort
Baroeg
Rotterdam
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
19:00
013
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
vrijdag 22 april 2016
20:30
Up The Irons
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Trio Mediaeval (Noorwegen) - Nordic Songs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Indien + Märel Anna
Groene Engel, Oss
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
20:30
Poogie Bell Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Orgaanklap / De Geweldigheid
Atak, Enschede
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
TivoliVredenburg, Utrecht
Naked Song presents.. John Bramwell
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
20:30
Les Neufties (90's alternative)
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:30
Joy Division Undercover
Poppodium Apollo, Emmen
John Bramwell
Effenaar, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jack & Jack
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Harry Merry / The Gully Flowers
Paard, Den Haag
20:30
Frank Cools / Gerard van Maasakkers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fish
De Oosterpoort, Groningen
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Eerie Wanda in Cul de Sac
Cul de Sac, Tilburg
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:45
SBMG
Effenaar, Eindhoven
20:45
Interflow
NiXenMeer, Enschede
20:45
Cirrha Niva (CD presentatie) + End of the Dream
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Van Warmerdam presents: Swing 'n Surf
Winston, Amsterdam
21:00
Van Morrison Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Happy Notes Society
RASA, Utrecht
21:00
The Fabulous 50's
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Slam & Howie and the Reserve Men
De Bosuil, Weert
21:00
PAWS + Dead Coast
V11, Rotterdam
21:00
PAWS
V11, Rotterdam
Moon Tapes
Altstadt, Eindhoven
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles
Grounds, Rotterdam
Lucky Fonz III
Rotown, Rotterdam
21:00
Indian Askin
Hedon, Zwolle
21:00
George McCrae & The Love Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Eddie Halliwell / JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
Drive Like Maria
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Def Americans
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Flux, Zaandam
21:00
Almost Under
Luxor Live, Arnhem
21:00
12:04 / Raise the Ace
Wolbodo, Delft
21:15
Praying Mantis
Bibelot, Dordrecht
21:30
Cale Tyson
De Zwerver, Oostende
22:00
Omar Souleyman
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Luisa
Paradiso, Amsterdam
22:00
Little Boogie Boy Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Cymbaline / Pure Muna
Kroegie, Hoorn
23:00
AfrikaBoomNada / Danny L Harle / FilosofischeStilte / Jack $hiraq / Th
Stroomhuis, Eindhoven
zaterdag 23 april 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Pink Floyd Sound
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Common Linnets
De Basiliek, Veenendaal
Stef Bos
C.C. De Steenoven, Herzele
Shagging Ponies
The Jack, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Michael Prins
Musis, Arnhem
LOUIS! - What a Wonderful World
Podium onder de toren, Grootschermer
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
JP & The Seeger Session Band
Fulcotheater, IJsselstein
Guus Meeuwis - Morgen
Orpheus, Apeldoorn
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Fling - A sunny day in the rain
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniel Lohues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater `t Spieker, Eibergen
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Angela Groothuizen - IKIGAI
Wilminktheater, Enschede
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
09:00
Dada's Troost / De zondagamateurs
O.J.C. De Roos, Deurne
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
De Nederlandse Bachvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
17:00
Final Touch
Café de Pilaren, Alkmaar
17:30
Innerwish / Nefast
Fluor, Amersfoort
Steak Number Eight + Hangman's Chair + Simón + An Evening With Knives
Baroeg, Rotterdam
19:00
Tryptique de Musique de Chambre à Hulencourt
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
19:00
Rotten Sound
013, Tilburg
19:00
Beyond God / Heonia / Nephylim / RAMPART / Shadowrise
PopEi, Eindhoven