Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Amer
Amen
21:00
Grounds
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Boerderij
Zoetermeer
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Weijer
Boxmeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Willemeen
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
14:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kasteel
Coevorden
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Botanique
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
14:30
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:30
Paard
Den Haag
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
19:00
Paradiso
Amsterdam
P3
Purmerend
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater Berkelland
Eibergen
15:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Gigant
Apeldoorn
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Bosuil
Weert
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
P60
Amstelveen
18:15
De Helling
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Maaspoort
Venlo
Paard
Den Haag
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Amsterdam Museum
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Kulturhus
Ruurlo
15:30
Zaantheater
Zaandam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
17:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Altstadt
Eindhoven
09:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Spant!
Bussum
15:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 13 april 2019
19:30
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Black Box Revelation / The Germans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Birds In Row
Trix, Antwerpen
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Arena
Boerderij, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
20:00
Adam Naas
Paradiso, Amsterdam
20:30
ACinDC (A Tribute to AC/DC)
Capsloc, Capelle aan den IJssel
22:00
Abba Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
21:30
AAD the Dirthouse TOUR @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
3J'S
Patronaat, Haarlem
zondag 14 april 2019
16:00
ZOLI BAND (FEAT ZOLI TÉGLÁS OF IGNITE) + WE ARE HUNTERS
Willemeen, Arnhem
Wild Romance
Effenaar, Eindhoven
14:30
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
20:15
Viva la Musica & Tania Kross - 100 jaar Vluchtoord
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kasteel, Coevorden
The Slow Show
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Junction
Q-Factory, Amsterdam
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stabat Mater / Pergolsei - New European Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Soap&Skin
Botanique, Brussel
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
Rufus Wainwright
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
PANN Fundraiser
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
ORPHEO Concert - Ben Cruchley
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Bussel, Oosterhout
15:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Paard, Den Haag
15:00
Nobody's Girl
Cultuurschip Thor, Zwolle
19:00
Msafiri Zawose
Paradiso, Amsterdam
Mostly Autumn
P3, Purmerend
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Mike LeDonne is a groover ft. Vincent Herring
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Mart Hillen
Theater Berkelland, Eibergen
15:00
Louder Than Love / Nervana
Baroeg, Rotterdam
12:00
Lola Marie & Les Chats Noirs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
LIVE: The Police, tribute by the Policed
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Kruidkoek
Gigant, Apeldoorn
18:00
Keen'V
Koninklijk Circus, Brussel
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Julian Sas Band
De Bosuil, Weert
John Mayall
De Oosterpoort, Groningen
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Joel Culpepper
Melkweg, Amsterdam
14:30
JJ Sharp / The Salty Dog
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Jessy Yasmeen
PopEi, Eindhoven
20:30
Jan Verstraeten
EKKO, Utrecht
19:00
Imfact
P60, Amstelveen
18:15
HVOB
De Helling, Utrecht
20:30
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
15:00
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
HEROES: The Long Ryders
Paard, Den Haag
15:00
Heerlense Oratoriumvereniging - Matthäus Passion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Hayseed Dixie
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Amsterdam Museum, Amsterdam
16:00
Gabriel Kahane
Paradiso, Amsterdam
14:30
Ernst de Corte / Guus Westdorp
Kulturhus, Ruurlo
15:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Zaantheater, Zaandam
14:15
Duo Ebano
D' Engelenburgh, Fijnaart
17:30
Drumspirit Live
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dean Lewis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Sjit
Altstadt, Eindhoven
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Gijsje Koenderink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dälek
dB's, Utrecht
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Beauforthuis, Austerlitz
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Back to Blondie
Café The Pocket, Katwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
15:00
Alison Jutta (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
maandag 15 april 2019
20:30
TR/ST
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Thor & Friends
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
The Slow Show
Trix, Antwerpen
The Magic Numbers
Paard, Den Haag
20:00
Rufus Wainwright
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raul Midón
BIRD, Rotterdam
21:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Paul Young
Paard, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Little Big
Tolhuistuin, Amsterdam
La Bomba
Paradiso, Amsterdam
19:00
Kaleem Taylor
Melkweg, Amsterdam
20:00
John West - Het neusje van de zalm
AFAS Circustheater, Scheveningen
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Giorgio Moroder
Paradiso, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem