Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Zaantheater
Zaandam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Chassé Theater
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Le Forum
Liège
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
16:00
De Bosuil
Weert
00:00
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Paard
Den Haag
15:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Vera
Groningen
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sound Dog
Breda
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Corneel
Lelystad
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Mezz
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 17 november 2018
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
20:00
Angèle / Eddy De Pretto
Rockhal, Esch zur Alzette
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
20:00
Alec Todd
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Abrupt Demise / Dauthuz / Infantry
De Flux, Zaandam
zondag 18 november 2018
20:30
Young Gun Silver Fox
Metropool Enschede, Enschede
19:00
What Will People Say Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Markant Uden, Uden
21:00
Wenne!
Poppodium Volt, Sittard
Wende Snijders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
U.S. Girls
EKKO, Utrecht
20:00
Tom Misch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Rumjacks
Paard, Den Haag
20:00
The Human League
De Roma, Antwerpen
15:00
The Fureys
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
The Chap's Cabin
PopEi, Eindhoven
15:00
Tangarine
Theater Walhalla, Rotterdam
Supersuckers
Patronaat, Haarlem
15:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
14:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
De Pul, Uden
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Le Forum, Liège
14:30
Red Herring
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
15:00
Prijswinnende akoestische bluesband Ramblin’ Dog komt naar Midden-Limb
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
13:00
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Politie BigBand Oost-Nederland ft. Do
Luxor Live, Arnhem
15:00
Petra Berger: A Tribute to Barbra Streisand
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Pete Murray
Tolhuistuin, Amsterdam
Nielson
Paard, Den Haag
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
16:00
My Darling Clementine
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
Vorst Nationaal, Brussel
16:00
Mirage
De Bosuil, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Mark Olson
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
20:00
Marble Sounds
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Los Van Van
Q-Factory, Amsterdam
19:00
LIVE: Gene Taylor Trio (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: We Bless This Mess [Full Band] + Sister May
LOLA050, Groningen
21:00
Listener
Paard, Den Haag
15:00
Lavalu - Solitary High
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kadavar + Monolord
Vera, Groningen
15:00
JW Roy
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:30
Josh Savage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
John Parish
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
06:00
his dark elements
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ghost-Note
BIRD, Rotterdam
Fools Garden
Vorstin, Hilversum
19:00
Engel (NL)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Spiegel, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
Danko Jones
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Dana Fuchs
De Spot, Middelburg
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chicuelo & Marco Mezquida
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Charm Designer
The Cave, Amsterdam
20:00
BOT speelt PLAAT
Mezz, Breda
Bob Wayne
Corneel, Lelystad
17:00
Bob Dylan Approximately
Grenswerk, Venlo
18:00
BOB
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Birdpen
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Bill Laurance Project
Amstelkerk, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Austin Miller / Juneville
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
18:30
Alex Roeka
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
20 Jaar BitterSweet
Metropool, Hengelo
maandag 19 november 2018
22:00
The Last Bandoleros
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Frights
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
SAXXON - Cheeky Monday
Melkweg, Amsterdam
19:00
Quiz’m
Mezz, Breda
Pete Murray
De Oosterpoort, Groningen
Parcels
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nadia Struiwigh / Orson Hentschel / Ricardo Donoso
Merleyn, Nijmegen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mansionair
Melkweg, Amsterdam
19:00
Kedi Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kandace Springs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
FRIGS
Cinetol, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De Kleine Komedie, Amsterdam
Danko Jones + Support: Prima Donna
Burgerweeshuis, Deventer
Cowboy Junkies
Paard, Den Haag
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
Barns Courtney
Paradiso, Amsterdam
As It Is
Melkweg, Amsterdam