Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
19:30
Trix
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
19:00
Trix
Antwerpen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:45
Theater De Veste
Delft
11:00
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Paradiso
Amsterdam
Vooruit
Gent
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
C.C. De Meent
Alsemberg
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
15:30
De Flux
Zaandam
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
14:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
BREStheater
Brielle
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Baroeg
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Willemeen
Arnhem
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
19:00
Dynamo
Eindhoven
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Helling
Utrecht
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
maandag 05 februari 2018
The Bootleg Beatles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
19:30
The Menzingers
Trix, Antwerpen
dinsdag 06 februari 2018
Accept
Effenaar, Eindhoven
19:00
Hollywood Undead
Trix, Antwerpen
woensdag 07 februari 2018
21:00
Mambo Kurt
Burgerweeshuis, Deventer
The Bootleg Beatles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Boo!
Musicon, Den Haag
20:00
Hong Kong Dong
Sugar Factory, Amsterdam
14:45
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater De Veste, Delft
donderdag 08 februari 2018
Nile + Terrorizer + Art of Deception
013, Tilburg
21:00
Boo!
Cul de Sac, Tilburg
Danny Vera
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
18:30
Coasts / The Hunna
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
Dondergrondse: Fuck Forever
Paradiso, Amsterdam
Triggerfinger
Vooruit, Gent
20:00
Green Lizard
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 februari 2018
The Bootleg Beatles
C.C. De Meent, Alsemberg
Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
19:30
The Wooden Sky
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tiny Legs Tim
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Boo!
StudioGonz, Gouda
20:00
No Turning Back / Take No Prisoners / WRCKG
Vorstin, Hilversum
zaterdag 10 februari 2018
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
21:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
20:15
Danny Vera
Cultura, Ede
15:30
Dirk Scheele - Feest!!!
De Flux, Zaandam
18:30
Exarsis / Nile / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
Green Lizard
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Identity Circus
Stathe, Utrecht
Glen Hansard
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 11 februari 2018
20:00
Vandenberg's Moonkings
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Metropool, Hengelo
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Glen Hansard
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 12 februari 2018
20:00
Dropkick Murphys / Flogging Molly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
Lina Tullgren
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
20:00
Idiot Proof
Altstadt, Eindhoven
20:00
Glen Hansard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Mando Diao
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
woensdag 14 februari 2018
Danny Vera
BREStheater, Brielle
Triggerfinger
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Golden Void
Patronaat, Haarlem
donderdag 15 februari 2018
Green Lizard
Baroeg, Rotterdam
Triggerfinger
De Oosterpoort, Groningen
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Varukers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Total Seclusion
P60, Amstelveen
19:30
HBA on Tour Ballarat Bandit / Nova Child / Towtruck
Paard, Den Haag
Kensington
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grim Tim / The Silverfaces
Sugar Factory, Amsterdam
The Soft Moon
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Golden Void + Dommengang
Vera, Groningen
vrijdag 16 februari 2018
20:00
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
Millionaire
C.C. René Magritte, Lessines
20:00
Circle J
dB's, Utrecht
20:00
Punkfest: UK Subs, The Varukers
Iduna, Drachten
Kensington
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
21:00
The Bruceband
Mezz, Breda
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - vierde voorronde
Patronaat, Haarlem
20:00
Bonne Aparte + Shht + Cosmute
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Tribute Night
Poppodium Volt, Sittard
Imagine Dragons
Sportpaleis, Antwerpen
Triggerfinger
TivoliVredenburg, Utrecht
Birth of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Plaatpresentatie: Sexton Creeps
Vera, Groningen
20:00
Green Lizard
Willemeen, Arnhem
zaterdag 17 februari 2018
Triggerfinger
013, Tilburg
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Soft Moon
Botanique, Brussel
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
21:30
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
20:00
Green Lizard
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
21:00
The Charlatans
Tolhuistuin, Amsterdam
zondag 18 februari 2018
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
Marmozets
De Helling, Utrecht
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
maandag 19 februari 2018
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam