Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Altstadt
Eindhoven
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
De Spot
Middelburg
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Grounds
Rotterdam
P3
Purmerend
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
EYE
Amsterdam
21:30
De Beuk
Barendrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Jacks Music Bar
Zwolle
22:00
P60
Amstelveen
22:00
The Budget Hotel
Hazerswoude Rijndijk
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Kik
Elst
Figi Theater
Zeist
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
11:00
MECC
Maastricht
12:30
Grounds
Rotterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
De Speeldoos
Vught
13:00
Koningshof
Maassluis
14:00
MECC
Maastricht
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
De Schalm
Westwoud
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
De Molenberg
Delfzijl
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Duycker
Hoofddorp
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:30
Chassé Theater
Breda
15:30
De Flux
Zaandam
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
NiXenMeer
Enschede
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Gigant
Apeldoorn
17:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Gouden Leeuw
Dongen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
013
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Iris Penning
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Paceshifters
V11, Rotterdam
21:00
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
Novastar
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Stappen als Toen
Iduna, Drachten
21:00
JeBroer
Manifesto, Hoorn
21:00
Tribute to Allen Toussaint
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
21:00
The Silverfaces
De Spot, Middelburg
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Sebastian Sturm & Exile Airline
Grounds, Rotterdam
Waylon
P3, Purmerend
21:30
Dirt Bag
De Fles, Spijkenisse
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
21:30
Abandoned / Infantry / Nafearya
De Flux, Zaandam
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
21:30
Maid of Iron
De Beuk, Barendrecht
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
LIVE: The Cure, tribute by I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Antillectual / Generation 84 / R.C. Sullivan
Jacks Music Bar, Zwolle
22:00
Impakt / Sign / The Clamps
P60, Amstelveen
22:00
Trash bluesrockband
The Budget Hotel, Hazerswoude Rijndijk
23:00
Jon and Roy
Merleyn, Nijmegen
23:00
VATO GONZALEZ presents Dirty House - 10 year anniversary
013, Tilburg
23:00
Antal / Pender Street Steppers
Doornroosje, Nijmegen
zondag 26 maart 2017
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
11:00
K3
MECC, Maastricht
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
14:00
K3
MECC, Maastricht
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
Henk & Melle
Mezz, Breda
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Container
dB's, Utrecht
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
maandag 27 maart 2017
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam