Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
013
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
23:00
STECK
Delft
20:30
De Bosuil
Weert
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Klein Theater
Dinxperlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Butcher's Tears
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Corneel
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
De verlichte geest
Roeselare
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
18:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Flanders Expo
Gent
17:00
Flanders Expo
Gent
11:00
Flanders Expo
Gent
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Reggehof
Goor
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
20:15
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
De Speeldoos
Vught
Theater de Bussel
Oosterhout
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Artishock
Soest
22:15
't Syndicaat
Den Haag
21:30
Flora Theater
Delft
21:00
Groene Engel
Oss
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Kolk
Assen
013
Tilburg
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Botanique
Brussel
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
De Zwerver
Oostende
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zuiderhof
Zuidwolde
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Speeldoos
Vught
Veluvine
Nunspeet
De Hofnar
Aalten
20:00
De Hip
Deventer
zaterdag 28 november 2015
19:00
Swallow the Sun
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
20:00
Steen
Iduna, Drachten
23:00
STECK: SAX On The Beats met Mister Robby M (DJ & SAX)
STECK, Delft
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
22:00
Spirit Valley
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Sleep Gunner + Moore/Buis
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sef
TivoliVredenburg, Utrecht
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Naive Set (album release)
Butcher's Tears, Amsterdam
20:00
Nacht van de Jazz
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Muziekcafé met (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Mister Cover
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mister and Mississippi
Corneel, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Maiden United
De verlichte geest, Roeselare
Madonna
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Mad King Thorn
Cafe D’n Ingel, Thorn
18:30
Luke Sital-Singh
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kurb Saatus / Procreation / Sepiroth
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Krystl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
K3
Flanders Expo, Gent
17:00
K3
Flanders Expo, Gent
11:00
K3
Flanders Expo, Gent
20:30
JW Roy + Band en Leon Verdonschot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Jeroen Kant & De Sheriff
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Janne Schra
Fluor, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Jan Bang / Zapp 4
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jamie Lawson
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
21:00
Gotcha!
De Peppel, Zeist
21:00
Ginger Baker Jazz Confusion
Grounds, Rotterdam
21:00
Get Your Gun / V00d00 Gold dj's
De Avenue, Breda
20:15
Fresku
013, Tilburg
20:00
Feis
Hedon, Zwolle
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
20:45
Emily Wells
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DownHill IX
Poppodium Volt, Sittard
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Doghouse Reilly
Artishock, Soest
22:15
DJ Kipkillah / Generate / Kazilae / RunRun Raw
't Syndicaat, Den Haag
21:30
DJ 2Takes / DJ Brass
Flora Theater, Delft
21:00
Digitzz / Maydien
Groene Engel, Oss
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Darling Rooster / Robin Glissenaar / Shannon Breeze / The Tambles
StudioGonz, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cristina Branco
Theater De Kolk, Assen
Cock Sparrer
013, Tilburg
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
10:15
Caravan Palace
Koninklijk Circus, Brussel
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Bollywood Dhamakha
P60, Amstelveen
21:00
Bliksem / Mutator
Winston, Amsterdam
20:00
BIG ASS METAL WEEKENDER part I Nervochaos / Pentagram Chile
dB's, Utrecht
Bertrand Belin
Botanique, Brussel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Beans & Fatback
EKKO, Utrecht
21:30
Bazart
De Zwerver, Oostende
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Agnietenhof, Tiel
20:00
Barricade / The Proof
Zuiderhof, Zuidwolde
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
20:00
Afterpartees / Bed Rugs
De Hip, Deventer