Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Brigant
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Vera
Groningen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Hedon
Zwolle
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Simplon
Groningen
23:00
Atak
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
JH Knipperlicht
Zulte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
dB's
Utrecht
C.C. De Kimpel
Bilzen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Fuse
Brussel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
13:00
Splendor
Amsterdam
IJsselhallen
Zwolle
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:00
Concerto
Amsterdam
IJsselhallen
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Maassilo
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 24 februari 2017
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Daniel Meade
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tangarine
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Idea, Soest
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
De Kleine Willem, Enschede
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Airbag (NO)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Pablo Held
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Iguana Death Cult
Brigant, Arnhem
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:30
Levi Manner
EKKO, Utrecht
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Schwarzblut
Duycker, Hoofddorp
Drive Like Maria
Doornroosje, Nijmegen
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Band of Friends
Duycker, Hoofddorp
21:00
Iggy Pop Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Bibelot, Dordrecht
21:00
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
21:00
Strand Of Oaks
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:30
Traumahelikopter
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
FEWS
Vera, Groningen
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+)
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Eva Almagor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
JeBroer
Hedon, Zwolle
23:00
Dimitri / Rachelle Grooten / Ramos
Patronaat, Haarlem
23:00
Freaks Of The Forest
Simplon, Groningen
23:00
Waves met Gurney Champion en Mairo Nawaz
Atak, Enschede
zaterdag 25 februari 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Orgaanklap
dB's, Utrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Kimpel, Bilzen
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
3JS - U2, The Joshua Tree
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniel Lohues - Moi
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Clone Records
Fuse, Brussel
Spinvis
Stadstheater Arnhem, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
13:00
Sound Stories
Splendor, Amsterdam
K3
IJsselhallen, Zwolle
16:00
Daniel Meade / Lloyd Reid
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:00
Snowapple
Concerto, Amsterdam
K3
IJsselhallen, Zwolle
19:30
Youngr
Melkweg, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
19:30
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Ronnie Flex
Gebr. De Nobel, Leiden
Rival Sons
Trix, Antwerpen
Taking Back Sunday
TivoliVredenburg, Utrecht
Natalia
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
SFB
Paard, Den Haag
The Analogues - Sgt. Pepper
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Weval (live)
Maassilo, Rotterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Vorstin, Hilversum
The Kik
Paard, Den Haag
20:00
Guy Verlinde & The Houserockers
De Zwerver, Oostende
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Iguana Death Cult
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Ten Fé
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Drive Like Maria
Vera, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Classic Albums: Nirvana Unplugged
De Meester, Almere
Waylon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Monsters of Rock- Metallica, Rammstein & AC/DC tributes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
O'G3NE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Beatbusters
Melkweg, Amsterdam