Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Café Loburg
Wageningen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
BIRD
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kavka
Antwerpen
Vooruit
Gent
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Capitole
Gent
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
NF
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Hasselt, Hasselt
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rex Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Opera Melancholica
Theater Kerkrade, Kerkrade
tINI
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ntjam Rosie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Franc Moody
BIRD, Rotterdam
20:00
The Bay Strikes Back: Death Angel / Exodus / Testament
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wolf Parade
Botanique, Brussel
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
I Muvrini
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Xander de Rycke
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ruth Jacott
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jason Waterfalls
Café Loburg, Wageningen
21:30
Donna Jones
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 11 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Dominic Seldis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
ATLAS Theater, Emmen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Beyond Creation / Decapitated / Ingested
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Hyphen Hyphen
Melkweg, Amsterdam
19:30
King Promise
Melkweg, Amsterdam
Morcheeba
TivoliVredenburg, Utrecht
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Agnes Obel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Young Gun Silver Fox
Paard, Den Haag
Stef Bos - Tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Queen The Music
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Oh Wonder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
La Voie De Johnny
Koninklijk Circus, Brussel
Yung Nnelg
BIRD, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
JPEGMAFIA
Kavka, Antwerpen
Ghostemane
Vooruit, Gent
Brian Blade / Chick Corea / Christian McBride
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Het Zesde Metaal
DE Studio, Antwerpen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
On Stage With Front 242 - Wilde Westen
De Kreun, Kortrijk
20:00
Dominic Seldis
Theater De Veste, Delft
20:00
I Muvrini
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Capitole, Gent
20:15
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ruth Jacott
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
VOF De Kunst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Van Dik Hout
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Flint, Amersfoort
20:15
Opera Melancholica
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
The Soul Preacher
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven