Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Gigant
Apeldoorn
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
V11
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Bos
Antwerpen
21:00
De Tor
Enschede
21:15
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Fluor
Amersfoort
22:00
STECK
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
De Helling
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
J.C. De Klinker
Aarschot
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Skâns
Gorredijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
De Graauwe Hengst
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Estrado
Harderwijk
Figi Theater
Zeist
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
Flint
Amersfoort
19:00
De Bosuil
Weert
19:00
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fluor
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
Corneel
Lelystad
20:00
De Pul
Uden
Grenswerk
Venlo
vrijdag 02 december 2016
20:30
Emil Landman
Simplon, Groningen
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Giovanca, Michael Prins, CASiTA,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Folk Road Show
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
LP
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
Eefje De Visser
Hedon, Zwolle
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Skip & Die
Metropool, Hengelo
21:00
Smutfish - Smetvis Tour
Kantine Walhalla, Rotterdam
Canshaker Pi
V11, Rotterdam
21:00
Metallica Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
21:00
Joost Dijkema
Vera, Groningen
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Sodomizer
Musicon, Den Haag
21:00
Rogier Telderman
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
21:00
Bart Wirtz
De Tor, Enschede
21:15
Barrelhouse
Luxor Live, Arnhem
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bauer
Merleyn, Nijmegen
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
22:00
BoXruBa
STECK, Delft
22:00
Grainne Duffy
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
10 o'Clock Heroes - One Man Trash Band
PopEi, Eindhoven
23:00
Infrarood
Patronaat, Haarlem
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
DJ Kentaro
Paradiso, Amsterdam
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 03 december 2016
Fleddy Melculy
J.C. De Klinker, Aarschot
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Skâns, Gorredijk
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bettie Serveert
Hedon, Zwolle
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Stackhouse
De Graauwe Hengst, Schiedam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lavinia Meijer
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Max Meser
Estrado, Harderwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
13:30
Into Darkness III
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
16:00
Flirting with the Blues
Flint, Amersfoort
19:00
Statesmen / The Hillbilly Moonshiners / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
19:00
Take Down the Sun / Irritation / Slacktide
Willemeen, Arnhem
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Tom Misch
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rollerdisco
Duycker, Hoofddorp
19:30
Nicolas Jaar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
Eefje De Visser
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cesair / La Horde / Rastaban
P60, Amstelveen
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:00
The Kik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Smutfish
ATLAS Theater, Emmen
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Kraantje Pappie
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Laurence Jones
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tjing Tjing
Metropool, Hengelo
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:00
Ash
Bootstraat, Hasselt
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
The Cool Quest
Vorstin, Hilversum
20:00
Mystic Braves
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Status Quo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
T-99
Fluor, Amersfoort
20:00
Wantwo Trash: The Graveltones (UK) + Ottoboy
Mezz, Breda
Sevn Alias
Corneel, Lelystad
20:00
Masters of Metal
De Pul, Uden
DeWolff
Grenswerk, Venlo