Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Grenswerk
Venlo
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Woerden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Effenaar
Eindhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Harmonie
Leeuwarden
Kavka
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
NTGent
Gent
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Lofi
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Wickenburgh
't Goy
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
C.C. De Meent
Alsemberg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
013
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Agnietenhof
Tiel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 30 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
NITS - Nits 2019-2020
Grenswerk, Venlo
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Hof 88, Almelo
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Verwachting, Ritthem
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
De Meenthe, Steenwijk
Eindhoven Rock Business
Effenaar, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Kim Petras
Kavka, Antwerpen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Fox Stevenson
Melkweg, Amsterdam
19:30
Feico Deutekom
Melkweg, Amsterdam
19:30
Comethazine
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
Waylon
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Conversations with Nick Cave
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tindersticks
NTGent, Gent
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anti-Flag
Patronaat, Haarlem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Catfish and the Bottlemen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Agnietenhof, Tiel
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Red Bull presents - Yung Nnelg
Lofi, Amsterdam
20:15
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Koningshof, Maassluis
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Linda Smeets - South by South
Wickenburgh, 't Goy
20:15
Vera Mann - Goesting
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Markant Uden, Uden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Muze, Noordwijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Queen The Music
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. De Meent, Alsemberg
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ider
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Devendra Banhart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Floor Jansen
013, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Litzberg
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sheila and the Kit
Paard, Den Haag
Kraak & Smaak / Secret Rendezvous
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Marley75 door Rootsriders (try-out)
De Peppel, Zeist
20:30
Dieter van der Westen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
CloudNights - Rembrandt Frerichs Trio
TivoliVredenburg, Utrecht