Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Metropool
Hengelo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
Mezz
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hedon
Zwolle
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
20:30
EKKO
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Hedon
Zwolle
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultura
Ede
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Ons Tejater
Lieshout
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
De Weijer
Boxmeer
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Wiese
Schalkwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Klameare
Workum
De Muze
Noordwijk
vrijdag 22 november 2019
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:15
Nino Gvetadze
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Munttheater, Weert
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Veluvine, Nunspeet
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
Colin Blunstone
Metropool, Hengelo
20:30
Bökkers
Grenswerk, Venlo
20:30
Marley's Ghost
Spirit of 66, Verviers
Zuco 103
Mezz, Breda
De Kift - BAL
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guy Davis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sons Of The East
Hedon, Zwolle
20:30
Seratones
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Dutch Eagles
Markant Uden, Uden
Sampa The Great
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Mauskovic Dance Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Skerryvore
P3, Purmerend
20:30
Iguana Death Cult
EKKO, Utrecht
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:30
Bossche Band Battle Finale
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
The Dirty Denims
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Lavalu - Midair
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nederpop All Stars
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ben Williams & Sound Effect
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
20:45
Concertgebouw Jazz Orchestra / Sabrina Starke
Gigant, Apeldoorn
20:45
Stones Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Magic Of Santana
Vorstin, Hilversum
21:00
Roxeanne Hazes
Rotown, Rotterdam
21:00
Julian Sas
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Kika Sprangers
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
MaYaN
Corneel, Lelystad
21:00
Wolter Kroes
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Cacaofabriek, Helmond
Camilla Blue
Altstadt, Eindhoven
21:00
Jim Bob
Metropool, Hengelo
21:00
Orange Grove
So What!, Gouda
21:00
Live at LOLA: Electric Hollers + Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
21:00
Ruben Hoeke Band
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
21:00
The Sheila Divine
De Zwerver, Oostende
21:00
Dreckneck / Lost Moon
De Onderbroek, Nijmegen
21:30
The Bros. Landreth
De Oosterpoort, Groningen
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Dordtse Helden: Hank's Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Cho
Paradiso, Amsterdam
22:00
Fahrenheit / Indigo
Merleyn, Nijmegen
22:30
Sons Of The East - nachtshow
Hedon, Zwolle
23:30
The APX
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 23 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maaike Ouboter
Cultura, Ede
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk