Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Théâtre de Namur
Namur
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Grounds
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Cafe Video
Gent
Theater De Boerderij
Huizen
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
19:00
De Kreun
Kortrijk
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
16:15
Vorst Nationaal
Brussel
17:30
WORM
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Centrale
Gent
19:30
Botanique
Brussel
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Het Depot
Leuven
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Schuur
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 11 oktober 2015
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vetiver
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Axelle Red
Théâtre de Namur, Namur
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Cat Empire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Diana Jones
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:00
For the love of Andrew (benefietconcert) met o.a: Whipster & Dead Moon
Vera, Groningen
20:00
Iris de Koomen / Maarten Hillenius / Mylou Mazali / Sun Feng / Uros Pe
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Echotape
Het Depot, Leuven
20:15
Saybia
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
Lucas Hamming / Stereophonics
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eduardo Guerrero y Company
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
21:30
Vermillion
M.C. Kinky Star, Gent
maandag 12 oktober 2015
Bear's Den
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alvaro Soler
Melkweg, Amsterdam
Lucas Hamming / Stereophonics
013, Tilburg
Ibrahim Maalouf
Concertgebouw, Amsterdam
Major Lazer
Paleis 12, Brussel
Astrid Seriese / Erwin van Ligten - Blues & Poetry
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Key Songs
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Grant-Lee Phillips
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
Gregory Porter
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Point Quiet
J.C. De Bunker, Gemert
20:30
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
21:00
Nathaniel Rateliff
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Irit Dekel & Eldad Zitrin: Last of Songs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Kuhn Fu
Café Wilhelmina, Eindhoven
dinsdag 13 oktober 2015
Afterpartees
Cafe Video, Gent
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Tangerine - In Stereo
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
19:00
Wizz Wizzard / Y&T
De Kreun, Kortrijk
19:30
Acid Baby Jesus
Sugar Factory, Amsterdam
U2
Sportpaleis, Antwerpen
The Bootleg Beatles
Paard, Den Haag
20:00
The Hickey Underworld
Paradiso, Amsterdam
20:00
Claron McFadden / Florizoone / Horbaczewski / Trio Massot
30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
The Cat Empire
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grant-Lee Phillips
Botanique, Brussel
20:00
[SU:M]
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tomatito
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ibrahim Maalouf
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Bear's Den
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Julian Velard
People's Place, Amsterdam
20:30
Born Ruffians
Rotown, Rotterdam
Pierce Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Little May
Paradiso, Amsterdam
woensdag 14 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Harmonie, Leeuwarden
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
The Simon & Garfunkel Story
Fulcotheater, IJsselstein
Battle
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
16:15
Fall Out Boy
Vorst Nationaal, Brussel
17:30
Afrofuturism Now!
WORM, Rotterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pokey Lafarge
De Centrale, Gent
19:30
Brother & Bones
Botanique, Brussel
19:30
Arturia Experience
Sugar Factory, Amsterdam
U2
Sportpaleis, Antwerpen
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Frazey Ford
Trix, Antwerpen
DJ Hardwell
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Maaike Ouboter
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Axelle Red
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Attila
Patronaat, Haarlem
20:00
Fake Billy & The False Prophets
Burgerweeshuis, Deventer
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
20:00
[SU:M]
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
The Grandmothers of Invention
Spirit of 66, Verviers
20:00
Banganagangbangers / Brocco / GRIMEYARD / Guerilla Speakerz / Murdock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Rebel Yard Music: The Partysquad & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bohren und der Club of Gore
De Kreun, Kortrijk
20:00
Telepathe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacob Spoelstra
Hofman, Utrecht
20:00
Junior Watson Band
NiXenMeer, Enschede
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jett Rebel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht