Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grand Theatre
Groningen
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Duycker
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Lucky
Rijssen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Schakel
Reuver
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradox
Tilburg
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
N.H. Kerk
Heino
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
O.J.C. Solution
Hillegom
21:00
Taverne
Bergen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
21:00
STECK
Delft
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:15
EKKO
Utrecht
21:30
Altstadt
Eindhoven
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Patronaat
Haarlem
23:45
Atak
Enschede
De Amer
Amen
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
Centrum Staf Versluys
Bredene
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 05 maart 2016
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Birth of Joy / ZzZ
Grenswerk, Venlo
20:00
Ethan Johns
Grand Theatre, Groningen
Her Majesty
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Damage Inc.
Asgard, Beverwijk
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Argus
Little Devil, Tilburg
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daydream Delusion / The Odyssey / Fruit Of The Original Sin
Winston, Amsterdam
20:00
Relic Floyd
Vorstin, Hilversum
20:00
Francis Cabrel
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Pierre Perret
Le Forum, Liège
20:00
Endfield
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Ondergronds Verbond presents: Onyx, Stropstrikkers e.a.
Duycker, Hoofddorp
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Backfire! / Pene Corrida / Rites
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Dirty Daddies
Lucky, Rijssen
20:00
Mr Punch
Hedon, Zwolle
20:00
Snowburner
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Physical Graffiti
De Schakel, Reuver
20:00
Aaron Wright
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Dutch Blues: Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Silent Comedy
NiXenMeer, Enschede
20:00
TaxiWars
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Karsu Dönmez
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Boudewijn de Groot
Flint, Amersfoort
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Boubacar Traoré
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
Theater De Veste, Delft
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
20:15
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg
Balthazar (Be)
Metropool, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Avishai Cohen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dope D.O.D.
Simplon, Groningen
20:30
The Brew
Corneel, Lelystad
20:30
Charlie Cunningham
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lilian Vieira
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Newton Faulkner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Shuggie Otis
BIRD, Rotterdam
20:30
Candybar Planet
Groene Engel, Oss
20:30
Abba Gold
Spirit of 66, Verviers
20:30
Dan Stuart
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pink Floyd Project
N.H. Kerk, Heino
20:30
ContraContra: releaseshow in Extase Tilburg
Extase, Tilburg
20:30
The B-Movie Orchestra
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
LUH
De School, Amsterdam
21:00
Fred Eaglesmith
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Derivation / Impulse
O.J.C. Solution, Hillegom
21:00
Diff
Taverne, Bergen
21:00
Kenny B
De Peppel, Zeist
21:00
Eerie Wanda
Luxor Live, Arnhem
21:00
Supertrap
De Bosuil, Weert
21:00
77 Bombay Street
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
My Generation ft. Navarone
Hedon, Zwolle
21:00
Peter Green Tribute Band
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
21:00
STECK TRIBUTE - De Dijk - De Ommedijk
STECK, Delft
21:00
Big Lebowski Party
Cinetol, Amsterdam
21:00
B & M-latinband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:15
Amsterdam Klezmer Band
EKKO, Utrecht
21:30
Sleepers' Reign
Altstadt, Eindhoven
21:30
At First
De Fles, Spijkenisse
22:00
The Black Heart Rebellion
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Holydrug Couple
Vera, Groningen
22:00
Don't Let Daddy Know
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Claptunes
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Second Wave' ft. Cassegrain (DE)
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
BREEK X VIPER
Effenaar, Eindhoven
23:45
PRSPCT Takeover: Igorrr (live) + Bong-Ra
Patronaat, Haarlem
23:45
Moodz powered by Atak
Atak, Enschede
zondag 06 maart 2016
Dayna Kurtz
De Amer, Amen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater de Spiegel, Zwolle
Loes Luca - DOEK!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Markant Uden, Uden
Sandra & Jeroen van Veen - The world from above
Koningshof, Maassluis
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht