Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
STECK
Delft
21:30
BIRD
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
la Porte Noire
Brussel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Willem
Papendrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
De Horst
Venhorst
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Bitterzoet
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
Theater de Beun
Heiloo
Theater Walhalla
Rotterdam
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Concerto
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Atak
Enschede
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Vorstin
Hilversum
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:00
Flatertheek
Naaldwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Vk*
Brussel
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
PopEi
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Depot
Leuven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Effenaar
Eindhoven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
donderdag 12 november 2015
20:30
The Yellowjackets
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mike Zito
NiXenMeer, Enschede
20:30
Zapp
BIRD, Rotterdam
20:30
Tol Tunes #1: Charles Howl | Bram | Relax Head Man
Cinetol, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Eric Bibb / Habib Koité
RASA, Utrecht
21:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
21:00
Focus
P60, Amstelveen
21:00
Kid Totem / ElectRick
Winston, Amsterdam
21:00
Bianca Casady & the C.i.A.
Vera, Groningen
21:00
The New Earth Group
Grounds, Rotterdam
21:00
Alternatieve Rock & Jamsessie o.l.v. oud-bandleden Doggybag
STECK, Delft
21:30
Southbound (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
Sef
Merleyn, Nijmegen
22:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
22:00
Astrakan Project
la Porte Noire, Brussel
vrijdag 13 november 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tangerine - In Stereo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
10:30
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Lorrèn
Concerto, Amsterdam
Fozzy
Baroeg, Rotterdam
The Common Linnets
Atak, Enschede
19:30
Evil Invaders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chvrches
Melkweg, Amsterdam
Arstidir
Paradiso, Amsterdam
19:30
Thrashbangers Night: Facelifter + Splinterbomb
Mezz, Breda
20:00
Janne Schra
Paard, Den Haag
Oscar & The Wolf
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Point Quiet + Theo Sieben
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jacqueline Govaert
Deventer Schouwburg, Deventer
Uncle Acid & The Deadbeats
Trix, Antwerpen
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
Gabriel Rios
Chassé Theater, Breda
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Cool Quest
Patronaat, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Vorstin, Hilversum
De Dijk
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:00
De Dood
Flatertheek, Naaldwijk
20:00
BRNS
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
High On Fire
Vk*, Brussel
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
PopEi, Eindhoven
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Metropool, Hengelo
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Reel Big Fish
Het Depot, Leuven
20:00
LOPENDE BAND PRESENTS: SUGARBOY AND THE SINNERS & THE RAGTIME RUMOURS
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Second Wave 'One Year Anniversary'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Cote d'Aver
dB's, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Scotch
Bibelot, Dordrecht
20:00
Local Heroes
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dio (Diorno Braaf)
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mark Blomsteel
Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Andere Koek! / Banda Non Grata
Wolbodo, Delft
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Douwe Bob
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
Twenty One Pilots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
De Kift
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Henny Vrienten - Alles Is Anders
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Kik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marina Baranova
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
Caro Emerald
013, Tilburg
20:30
Anneke van Giersbergen / The Gentle Storm
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Maison Du Malheur
Metropool, Hengelo
Therapy?
Mezz, Breda