Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
AkoestiCafé
Nieuwegein
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Hofman
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Idea
Soest
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Concordia
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
DNK
Assen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Veluvine
Nunspeet
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
15:00
013
Tilburg
18:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
woensdag 10 april 2019
Idles
De Helling, Utrecht
Weval
Paradiso, Amsterdam
20:00
Night Fever
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Raven Age
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Willow Mae
BIRD, Rotterdam
20:00
Dawn
BIRD, Rotterdam
20:00
Marco Mendoza
De Bosuil, Weert
20:00
Salut Salon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ruben Hein
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:30
Janne Schra - Lalala Love
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Giorgio Moroder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Stef Bos - Ruimte
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Marissa Nadler
Vera, Groningen
Marike Jager
EKKO, Utrecht
Zephaniah OHora
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Alexander Hawkins Nicole Mitchell Tomeka Reid trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Adam French
Tolhuistuin, Amsterdam
Amyl and The Sniffers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Iris Penning
AkoestiCafé, Nieuwegein
20:30
Antonio Gramentieri / Dan Stuart
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
21:00
Sean K Preston
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
E.B. The Younger
Paradiso, Amsterdam
22:00
Call It Off
Merleyn, Nijmegen
donderdag 11 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
3J'S - Heroes of Music
DNK, Assen
Eric Vaarzon Morel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Clean Pete - Afblijven
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Tim Knol - Lost & Found 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
18:00
Dr Feelgood
Spirit of 66, Verviers
19:00
Max & Harvey
Melkweg, Amsterdam
19:00
Suffocation, Belphegor and God Dethroned
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Vaudou Game
Effenaar, Eindhoven
19:30
Marco Mendoza
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Norma Jean
Patronaat, Haarlem
19:30
Black Bombaim / Mattias De Craene III
Trix, Antwerpen
20:00
philharmonie zuidnederland i-Classics: Music & Food
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Remy van Kesteren
Chassé Theater, Breda
20:00
Highasakite
De Helling, Utrecht
20:00
philharmonie zuidnederland - Klassieke droomvlucht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Cardo, Groesbeek