PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 2
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
wo 23 apr
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Gratis concert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg het Park
Hoorn
20:30
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
2
Melkweg
Amsterdam
1
2
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
2
22:00
Vera
Groningen
21:00
Dizzy
Rotterdam
Gratis concert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Sugarfactory
Amsterdam
Gratis concert
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orangerie Botanique
Brussel
do 24 apr
20:00
Diligentia
Den Haag
Tivoli
Utrecht
4
1
21:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
Paard van Troje
Den Haag
Uitverkocht concert
2
1
20:00
Mezz
Breda
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
1
16:30
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
21:00
Tivoli
Utrecht
1
21:30
De Vorstin
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Effenaar
Eindhoven
1
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:15
Tivoli
Utrecht
3
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
19:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:00
CinéPalace
Kortrijk
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Mezz
Breda
Gratis concert
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Theater Markant
Uden
20:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Gratis concert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
21:00
013
Tilburg
1
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
1
21:00
Winston
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
P60
Amstelveen
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
Rotown
Rotterdam
2
1
20:30
Zaantheater
Zaandam
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
BIRD
Rotterdam
Gratis concert
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
1
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
3
vr 25 apr
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
dB`s
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Uitverkocht concert
4
2
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem
Arnhem
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
23:00
De Oosterpoort
Groningen

woensdag 23 april 2014

20:00
Wink Burchman Burgerweeshuis, Deventer
Gratis concert
20:00
Guido Weijers - V Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
Foto John Coffey / Knalland / Mister and Mississippi
John Coffey / Knalland / Mister and Mississippi TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lebbis Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Roos van Nijmegen: In Orbit + Merchants of Moments + These People Doornroosje, Nijmegen
20:00
Benefiet Alpe D'Huzes Team Bondgenoten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Golden Earring Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg het Park, Hoorn
20:30
Kristopher Roe W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
2
Foto Everlast
Everlast Melkweg, Amsterdam
1
2
20:00
Gozu Musicon, Den Haag
20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz Patronaat, Haarlem
Gratis concert
21:00
James Walsh Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Manecas Costa Tivoli, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Het Kielzog, Hoogezand
Tim Knol Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Novastar Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
Foto Michael Prins
Michael Prins Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
2
22:00
Public Service Broadcasting Vera, Groningen
21:00
Ben van den Dungen Kwartet Dizzy, Rotterdam
Gratis concert
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Posttheater, Arnhem
20:00
Emilio Guzman Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Coely / Kenturah's Kitchen / Peter Beets / The Ob6sions Sugarfactory, Amsterdam
Gratis concert
20:00
K-Ci & Jojo Melkweg, Amsterdam
20:00
Kaiser Chiefs Orangerie Botanique, Brussel

donderdag 24 april 2014

20:00
Murth Mossel Diligentia, Den Haag
Foto Novastar
Novastar Tivoli, Utrecht
4
1
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert Patronaat, Haarlem
Gratis concert
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Paard van Troje, Den Haag
Uitverkocht concert
2
1
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora Mezz, Breda
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2 EKKO, Utrecht
20:00
Katinka Polderman De Molenberg, Delfzijl
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
1
16:30
Melanie De Biasio Concerto, Amsterdam
Gratis concert
21:00
James Walsh Tivoli, Utrecht
1
21:30
Fischer-Z De Vorstin, Hilversum
Glennis Grace Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie Effenaar, Eindhoven
1
Ampline Haags Pop Centrum, Den Haag
20:15
Scott Stapp Tivoli, Utrecht
3
20:00
Dinerconcert met Njambi De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
19:00
Jungle By Night Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:00
House of Cosy Cushions CinéPalace, Kortrijk
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Piepschuim Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Green Lizard
Green Lizard Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM! Mezz, Breda
Gratis concert
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Podium Vlieland, Vlieland
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:30
Miguel Rodriguez RASA, Utrecht
20:00
Martijn Koning Theater Markant, Uden
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set Cul de Sac, Tilburg
21:30
Stuurbaard Bakkebaard Burgerweeshuis, Deventer
Gratis concert
20:00
Katie Melua De Harmonie, Leeuwarden
Live From Buena Vista De Maaspoort, Venlo
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies CC Muziekcafé, Amsterdam
Bløf Duycker, Hoofddorp
21:00
Bade / Sunday Sun 013, Tilburg
1
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Kampanje, Den Helder
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Agnietenhof, Tiel
1
21:00
Indian Askin / The Afterveins Winston, Amsterdam
19:00
Pestilence + Supports Iduna, Drachten
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Chris van der Ende - Gek Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Dan Bern C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Celine Cairo Theater de Speeldoos, Baarn
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin Doornroosje, Nijmegen
19:30
Adams P60, Amstelveen
1
20:00
Alain Clark Luxor Live, Arnhem
Foto traumahelikopter + Afterpartees
traumahelikopter + Afterpartees Rotown, Rotterdam
2
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Zaantheater, Zaandam
Foto Racoon
Racoon Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:15
Pater Moeskroen - Karavaan Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Savoy Room BIRD, Rotterdam
Gratis concert
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karsu Dönmez Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet LantarenVenster, Rotterdam
22:00
John Paul Keith Vera, Groningen
1
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA Poppodium Romein, Leeuwarden
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dinosaur Truckers J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
Foto IQ
IQ Melkweg, Amsterdam
3

vrijdag 25 april 2014

20:00
Martijn Koning Zaantheater, Zaandam
22:00
Bong Ra / Deformer dB`s, Utrecht
Foto Of Mice and Men
Of Mice and Men Melkweg, Amsterdam
Uitverkocht concert
4
2
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop Theaters Tilburg, Tilburg
Live From Buena Vista Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem, Arnhem
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
21:00
Tommy Ebben Hedon, Zwolle
22:00
Juliana Braga e Convidados De Badcuyp, Amsterdam
23:00
Noisia Invites De Oosterpoort, Groningen
 
Pagina 2