Gezocht: nieuwe schrijvers voor ons cd-recensensie team

cds albums cd
Gezocht: nieuwe schrijvers voor ons cd-recensensie team
deel via whatsapp
Door op Met een dertigtal enthousiaste recensenten schrijft ons veelzijdige recensieteam zich maandelijks door bergen albums heen. Hier vind je het resultaat hiervan. Natuurlijk wil Festivalinfo zoveel mogelijk releases behandelen en om dit te kunnen doen is het belangrijk dat ons recensieteam goed bezet is. We zijn daarom per september op zoek naar enthousiaste recensenten die ons team op vrijwillige basis willen komen versterken.

Ben jij die kenner op het gebied van rock, metal, pop, jazz, folk, roots, indie, wereldmuziek, dance of hiphop of ben je een echte alleseter? Kun je dit ook nog op een frisse, goed beargumenteerde manier vertalen naar het papier, dan zijn we op zoek naar jou!

Wat moet je doen:
Stuur voor 1 september een proefrecensie in van +/- 350 woorden over een recent verschenen album. Doe dit in de stijl van Festivalinfo. Geef daarnaast in je begeleidende mail aan waarom wij jou aan ons team zouden moeten toevoegen. Vergeet hierbij niet te melden van welke muzikale markten je thuis bent. Natuurlijk willen we niet alleen weten of je kunt recenseren, we zijn ook benieuwd naar de persoon achter de recensie. Stuur je recensie en de begeleidende mail naar recensies@festivalinfo.nl. De proefrecensie zal worden beoordeeld door onze redactie en begin september hoor je of je ons team mag komen versterken.deel via whatsapp
Patronaat

NORMANDIE EN WILLIAM RYAN KEY (EX-YELLOWCARD)...De Zweedse rockband Normandie en William Ryan Key (bekend als zanger van...

festivalinfonieuwlogo

DIT WEEKEND IN DE VOORVERKOOP: O.A. JAKE BUGG, JOSH... Het concert- en festivalnieuws volgt elkaar in razend tempo op. Omdat we ons...

REAGEREN

REAGEREN?
Het is mogelijk op dit nieuws te reageren.
Je moet wel even inloggen met je Agendainfo account.
Nog geen Agendainfo account?
Hier kan je een Agendainfo account aanmaken.