Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Arena5
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Julianapark
Venlo
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Klein Strand Oostende
Oostende
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
Fort Ruigenhoek
Groenekan
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Arena5
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Flux
Zaandam
Floriade Terrein Haarlemmermeer
Vijfhuizen
Julianapark
Venlo
Haarrijnse Plassen
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Markant Uden
Uden
Sportcentrum Ternat
Ternat
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Klein Strand Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
O.J.C. Nirwana
Lierop
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Fort Ruigenhoek
Groenekan
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Iduna
Drachten
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Arena5
Brussel
20:00
Arena5
Brussel
Chassé Theater
Breda
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Museumplein
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
PleinTheater
Amsterdam
13:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Badstrand Nes
Ameland
16:00
Amfitheater Castellum
Almere
20:00
Amfitheater Castellum
Almere
21:45
Amfitheater Castellum
Almere
Theater Hof 88
Almelo
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Floriade Terrein Haarlemmermeer
Vijfhuizen
Julianapark
Venlo
CHV Noordkade
Veghel
Haarrijnse Plassen
Utrecht
Markant Uden
Uden
Sportcentrum Ternat
Ternat
Recreatieterrein Spaarnwoude
Spaarndam
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Whoosah
Scheveningen
19:30
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Vrouwenhofpark
Roosendaal
Jan Cunen Park
Oss
21:00
Openluchttheater Oosterhout
Oosterhout
Klein Strand Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
woensdag 25 augustus 2021
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Hooverphonic
Arena5, Brussel
Pixies
Melkweg, Amsterdam
donderdag 26 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Club 3voor12
dB's, Utrecht
20:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Lindenberg Theater, Nijmegen
Het Zesde Metaal
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
20:00
Gowther ft. Shanelle de Lannoy
Café de Cactus, Hengelo
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit - rescheduled
Patronaat, Haarlem
21:30
Partiboi
Vera, Groningen
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
20:00
S10
Metropool Enschede, Enschede
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
K's Choice
Arena5, Brussel
20:15
Oene van Geel / Philipp Rüttgers / Pau Sola
Beauforthuis, Austerlitz
Pixies
Melkweg, Amsterdam
Rats on Rafts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Baerle Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Jacht
Cinetol, Amsterdam
20:30
Chagall
Paradiso, Amsterdam
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
vrijdag 27 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Odeon, Zwolle
ADF Samski, Mensa, Allany, Tyshira, Jeremy Ocalia, Maurits H e.a. - Fr
De Flux, Zaandam
Mysteryland
Floriade Terrein Haarlemmermeer, Vijfhuizen
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
Festival Strand
Haarrijnse Plassen, Utrecht
18:45
Tusky
dB's, Utrecht
Kikagaku Moyo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rats on Rafts
De Nijverheid, Utrecht
20:45
Tusky
dB's, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Rock Ternat
Sportcentrum Ternat, Ternat
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
21:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
Nirwana Tuinfeest
O.J.C. Nirwana, Lierop
Eurosjopper’s Tuinfeestje
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Leah Rye
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:00
The Dirty Denims Rock and Roll All Night single Release Party
Café de Cactus, Hengelo
Cultura Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
This Will Destroy You
Vera, Groningen
Bare Jams
Simplon, Groningen
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
Schirenc Plays Pungent Stench
Metropool Enschede, Enschede
20:00
De Niemanders
Iduna, Drachten
Typhoon - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rex Rebel
Arena5, Brussel
20:00
Jasper Steverlinck
Arena5, Brussel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Chassé Theater, Breda
Down the Rabbit Hole
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
20:15
Esther Aleida: Sixties Folkjazz
Beauforthuis, Austerlitz
Uitmarkt
Museumplein, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Nieuw Amsterdams Peil
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Eyeman All Stars
PleinTheater, Amsterdam
13:00
Solomun
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Mike Boddé / The Royal Dutch Scam - Celebrating Music of Steely Dan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
16:00
The Royaltease
Amfitheater Castellum, Almere
20:00
New Cool Collective
Amfitheater Castellum, Almere
21:45
New Cool Collective
Amfitheater Castellum, Almere
Peter Pannekoek
Theater Hof 88, Almelo
19:15
Lakshmi
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Lakshmi
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 28 augustus 2021
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mysteryland
Floriade Terrein Haarlemmermeer, Vijfhuizen
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
Pakhuis_15 SE
CHV Noordkade, Veghel
Festival Strand
Haarrijnse Plassen, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Rock Ternat
Sportcentrum Ternat, Ternat
Wooferland
Recreatieterrein Spaarnwoude, Spaarndam
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
Westerliefde Festival
Whoosah, Scheveningen
19:30
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Prince Vs Michael
BIRD, Rotterdam
Rooskleurig Festival
Vrouwenhofpark, Roosendaal
Muze Misse
Jan Cunen Park, Oss
21:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Oosterhout, Oosterhout
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Bente / Linda Schöne
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Loev
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Els de Schepper
CC Het Centrum, Nazareth