Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BIRD
Rotterdam
Klein Strand Oostende
Oostende
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
P60
Amstelveen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Arena5
Brussel
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:30
Vera
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Fort Ruigenhoek
Groenekan
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Klein Strand Oostende
Oostende
Julianapark
Venlo
De Flux
Zaandam
Simplon
Groningen
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Markant Uden
Uden
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
21:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
O.J.C. Nirwana
Lierop
21:00
PleinTheater
Amsterdam
Haarrijnse Plassen
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Arena5
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
Badstrand Nes
Ameland
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Floriade Terrein Haarlemmermeer
Vijfhuizen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:45
Amfitheater Castellum
Almere
20:00
Amfitheater Castellum
Almere
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
O.J.C. Nirwana
Lierop
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:00
Arena5
Brussel
Sportcentrum Ternat
Ternat
Metropool Enschede
Enschede
13:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Café de Cactus
Hengelo
16:00
Amfitheater Castellum
Almere
Vera
Groningen
18:45
dB's
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Fort Ruigenhoek
Groenekan
Burgerweeshuis
Deventer
Museumplein
Amsterdam
Klein Strand Oostende
Oostende
Julianapark
Venlo
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Openluchttheater Oosterhout
Oosterhout
Stadsblokken
Arnhem
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
21:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
Markant Uden
Uden
Erasmuspark
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vorstin
Hilversum
Het Zuiderpark
Den Haag
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
Haarrijnse Plassen
Utrecht
20:00
4AD
Diksmuide
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
woensdag 25 augustus 2021
S10
BIRD, Rotterdam
Sinner's Day Special
Klein Strand Oostende, Oostende
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
donderdag 26 augustus 2021
20:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit - rescheduled
Patronaat, Haarlem
20:30
Chagall
Paradiso, Amsterdam
20:00
Club 3voor12
dB's, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
20:00
Gowther ft. Shanelle de Lannoy
Café de Cactus, Hengelo
Het Zesde Metaal
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
20:00
Jacht
Cinetol, Amsterdam
21:00
K's Choice
Arena5, Brussel
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Oene van Geel / Philipp Rüttgers / Pau Sola
Beauforthuis, Austerlitz
21:30
Partiboi
Vera, Groningen
Peter Pannekoek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pixies
Melkweg, Amsterdam
Rats on Rafts
Paradiso, Amsterdam
20:00
S10
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
20:00
Van Baerle Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
vrijdag 27 augustus 2021
ADF Samski, Mensa, Allany, Tyshira, Jeremy Ocalia, Maurits H e.a. - Fr
De Flux, Zaandam
Bare Jams
Simplon, Groningen
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
Cultura Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Niemanders
Iduna, Drachten
Down the Rabbit Hole
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
21:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Esther Aleida: Sixties Folkjazz
Beauforthuis, Austerlitz
Eurosjopper’s Tuinfeestje
O.J.C. Nirwana, Lierop
21:00
Eyeman All Stars
PleinTheater, Amsterdam
Festival Strand
Haarrijnse Plassen, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jasper Steverlinck
Arena5, Brussel
Kikagaku Moyo
TivoliVredenburg, Utrecht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Lindenberg Theater, Nijmegen
22:00
Lakshmi
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Lakshmi
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Leah Rye
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mike Boddé / The Royal Dutch Scam - Celebrating Music of Steely Dan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
Mysteryland
Floriade Terrein Haarlemmermeer, Vijfhuizen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
21:45
New Cool Collective
Amfitheater Castellum, Almere
20:00
New Cool Collective
Amfitheater Castellum, Almere
20:00
Nieuw Amsterdams Peil
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Nirwana Tuinfeest
O.J.C. Nirwana, Lierop
Peter Pannekoek
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Rats on Rafts
De Nijverheid, Utrecht
20:00
Rex Rebel
Arena5, Brussel
Rock Ternat
Sportcentrum Ternat, Ternat
Schirenc Plays Pungent Stench
Metropool Enschede, Enschede
13:00
Solomun
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
The Dirty Denims Rock and Roll All Night single Release Party
Café de Cactus, Hengelo
16:00
The Royaltease
Amfitheater Castellum, Almere
This Will Destroy You
Vera, Groningen
18:45
Tusky
dB's, Utrecht
20:45
Tusky
dB's, Utrecht
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
Typhoon - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
Uitmarkt
Museumplein, Amsterdam
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
zaterdag 28 augustus 2021
909 Special
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
André Manuel / Rocco Ostermann
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Openluchttheater Oosterhout, Oosterhout
ASM Festival
Stadsblokken, Arnhem
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
21:00
Bente / Linda Schöne
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Black Bottle Riot
Iduna, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Circusbende Festival
Erasmuspark, Amsterdam
19:00
Cloudsurfers
Neushoorn, Leeuwarden
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
Cultura Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Gooische Woordenaars
Vorstin, Hilversum
Den Haag Outdoor Festival
Het Zuiderpark, Den Haag
Down the Rabbit Hole
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
20:00
Els de Schepper
CC Het Centrum, Nazareth
19:00
Erwin Java's Travel Party show 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Erwin Java's Travel Party show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Festival Strand
Haarrijnse Plassen, Utrecht
20:00
Fleddy Melculy
4AD, Diksmuide
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal