Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Muziekodroom
Hasselt
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
15:00
Roodehaan
Westeremden
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Paard
Den Haag
17:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Het Debuut
Westerlo
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Roepaen
Ottersum
21:00
Arena5
Brussel
21:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Klein Strand Oostende
Oostende
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Arena5
Brussel
Klein Strand Oostende
Oostende
Julianapark
Venlo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fort Ruigenhoek
Groenekan
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Proximus Pop-Up Arena
Middelkerke
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Patronaat
Haarlem
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Arena5
Brussel
21:30
Vera
Groningen
O.J.C. Nirwana
Lierop
Klein Strand Oostende
Oostende
Floriade Terrein Haarlemmermeer
Vijfhuizen
Badstrand Nes
Ameland
Haarrijnse Plassen
Utrecht
Sportcentrum Ternat
Ternat
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Julianapark
Venlo
Theater Hof 88
Almelo
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
Chassé Theater
Breda
Museumplein
Amsterdam
O.J.C. Nirwana
Lierop
Fort Ruigenhoek
Groenekan
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
13:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Amfitheater Castellum
Almere
18:45
dB's
Utrecht
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
Vera
Groningen
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Metropool Enschede
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
Simplon
Groningen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Arena5
Brussel
20:00
Arena5
Brussel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Flux
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Amfitheater Castellum
Almere
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Kursaal Oostende
Oostende
zondag 22 augustus 2021
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Pukkelpopkwartier
Muziekodroom, Hasselt
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Thuishaven Zomer w/ Benny Rodrigues 10HRS
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
15:00
Ad Vanderveen
Roodehaan, Westeremden
16:00
Nol Havens
Cacaofabriek, Helmond
16:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
Echo Collective
Paard, Den Haag
17:00
Denise Jannah
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
18:30
Atzko Kohashi / Tony Overwater
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Nanowar Of Steel
Het Debuut, Westerlo
19:00
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:00
Ilse DeLange
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
The Slow Show
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
Celine Cairo
Roepaen, Ottersum
21:00
Clouseau
Arena5, Brussel
21:30
Frank Boeijen
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
maandag 23 augustus 2021
Bright Eyes
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 augustus 2021
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
Her Majesty – Tribute To Crosby, Stills, Nash & Young
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
S10
Hedon, Zwolle
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 25 augustus 2021
Sinner's Day Special
Klein Strand Oostende, Oostende
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Pixies
Melkweg, Amsterdam
S10
BIRD, Rotterdam
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Pain Against Fear / Permanent Destruction
Patronaat, Haarlem
21:00
Hooverphonic
Arena5, Brussel
donderdag 26 augustus 2021
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
Peter Pannekoek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arjen Lubach
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Pixies
Melkweg, Amsterdam
20:00
S10
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Rats on Rafts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Baerle Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Proximus Pop-Up Arena , Middelkerke
20:00
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jacht
Cinetol, Amsterdam
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Gowther ft. Shanelle de Lannoy
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Club 3voor12
dB's, Utrecht
20:15
Oene van Geel / Philipp Rüttgers / Pau Sola
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit - rescheduled
Patronaat, Haarlem
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
20:30
Chagall
Paradiso, Amsterdam
21:00
K's Choice
Arena5, Brussel
21:30
Partiboi
Vera, Groningen
vrijdag 27 augustus 2021
Nirwana Tuinfeest
O.J.C. Nirwana, Lierop
W-Festival
Klein Strand Oostende, Oostende
Mysteryland
Floriade Terrein Haarlemmermeer, Vijfhuizen
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
Festival Strand
Haarrijnse Plassen, Utrecht
Rock Ternat
Sportcentrum Ternat, Ternat
Down the Rabbit Hole
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Zomerparkfeest
Julianapark, Venlo
Peter Pannekoek
Theater Hof 88, Almelo
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
Cultura Nova
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Chassé Theater, Breda
Uitmarkt
Museumplein, Amsterdam
Eurosjopper’s Tuinfeestje
O.J.C. Nirwana, Lierop
Tweetakt Festival
Fort Ruigenhoek, Groenekan
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Lindenberg Theater, Nijmegen
13:00
Solomun
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
The Royaltease
Amfitheater Castellum, Almere
18:45
Tusky
dB's, Utrecht
19:15
Lakshmi
Podium Victorie, Alkmaar
This Will Destroy You
Vera, Groningen
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
Schirenc Plays Pungent Stench
Metropool Enschede, Enschede
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
Typhoon - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
De Amsterdamse Zomer: Nick & Simon
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Leah Rye
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:00
De Niemanders
Iduna, Drachten
20:00
Nieuw Amsterdams Peil
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Rex Rebel
Arena5, Brussel
20:00
Jasper Steverlinck
Arena5, Brussel
20:00
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Odeon, Zwolle
ADF Samski, Mensa, Allany, Tyshira, Jeremy Ocalia, Maurits H e.a. - Fr
De Flux, Zaandam
20:00
Mike Boddé / The Royal Dutch Scam - Celebrating Music of Steely Dan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dirty Denims Rock and Roll All Night single Release Party
Café de Cactus, Hengelo
20:00
New Cool Collective
Amfitheater Castellum, Almere
20:15
Esther Aleida: Sixties Folkjazz
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende