Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
Het Klooster
Woerden
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Grenswerk
Venlo
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Kruisherenkapel
Uden
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P3
Purmerend
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Zwerver
Oostende
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Rockhal
Esch zur Alzette
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
22:00
C12
Brussel
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
donderdag 17 september 2020
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 september 2020
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
Def Americans
De Peppel, Zeist
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Chef'Special
013, Tilburg
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thundermother
Simplon, Groningen
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
Call It Off - Farewell show
Dynamo, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
La Voie De Johnny
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
20:30
The Doors
Mezz, Breda
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven