Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Groene Engel
Oss
Concertgebouw
Amsterdam
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
Zimihc theater Stefanus
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Metropool Enschede
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Burgerweeshuis
Deventer
Fifth|NRE
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
20:00
Singer Theater
Laren
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Roma
Antwerpen
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Festivalpark Stenehei
Dessel
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Podium Victorie
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
P3
Purmerend
Mezz
Breda
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
De Bosuil
Weert
De Buitenpoort
Huissen
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Metropool
Hengelo
De Helling
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
P60
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
Hall Of Fame
Tilburg
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Concertgebouw
Amsterdam
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Festivalpark Stenehei
Dessel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:45
Groene Engel
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
dB's
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
21:00
Het Scheepvaartmuseum
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Grenspark Sittard
Sittard
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Simplon
Groningen
Groene Engel
Oss
Tolhuistuin
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Capitole
Gent
Festivalpark Werchter
Werchter
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
Timboektoe
Velsen-Noord
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Bosuil
Weert
woensdag 17 juni 2020
Jack Poels - Blauwe Vear
Groene Engel, Oss
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
IN'T VELD X MC DRT
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
In `t Veld / MC DRT
Zimihc theater Stefanus, Utrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Sportpaleis, Antwerpen
Ellen ten Damme
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Dirk Scheele & Band - In Holland Staat Een Huis
Metropool Enschede, Enschede
Crash Test Dummies
De Oosterpoort, Groningen
Bad Religion
Paradiso, Amsterdam
Babymetal
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Amartey
Paradiso, Amsterdam
donderdag 18 juni 2020
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
The Courettes
Burgerweeshuis, Deventer
TaxiWars
Fifth|NRE, Eindhoven
Steffen Morrison
Hedon, Zwolle
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Singer Theater, Laren
Rob de Nijs
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Randy Newman
De Roma, Antwerpen
Nels Andrews
Podium 't Beest, Goes
Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:00
Janne & Dave
Duycker, Hoofddorp
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Eric Clapton
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Duncan Laurence
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
14:00
Dragonfruit
Paradiso, Amsterdam
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
Crash Test Dummies
Podium Victorie, Alkmaar
Cemetery Sun
Q-Factory, Amsterdam
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 19 juni 2020
Whispering Sons
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
The JB's
Grenswerk, Venlo
The Cruz
P3, Purmerend
The Courettes
Mezz, Breda
The Bruceband
Podium Victorie, Alkmaar
The Black Dahlia Murder
Metropool Enschede, Enschede
Stones Sessions
De Bosuil, Weert
Stennes plays Rory Gallagher
De Buitenpoort, Huissen
Steffen Morrison
Mezz, Breda
Shock Elias
Melkweg, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Annink
Metropool, Hengelo
Rootsriders
De Helling, Utrecht
Queen The Music
Kursaal Oostende, Oostende
Popa Chubby
P60, Amstelveen
Patrick Bruel
Vorst Nationaal, Brussel
Paris Monster
Hall Of Fame, Tilburg
Nathalie Baartman
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
N' YAEL
Luxor Live, Arnhem
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Maykel Blanco
Melkweg, Amsterdam
Mare Nostrum Inclusive
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
Jennie Lena
Luxor Live, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Ian Siegal
De Flux, Zaandam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Parktheater, Eindhoven
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:45
Flemming
Groene Engel, Oss
20:30
Flemming
Groene Engel, Oss
Edwin Evers Band
Metropool, Hengelo
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
De Likt
Podium 't Beest, Goes
21:00
Danny Vera
Het Scheepvaartmuseum, Amsterdam
Craft / Vltimas
Het Bolwerk, Sneek
CLUB EKKO INVITES: PATRON RECORDS
EKKO, Utrecht
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
20:00
Broederliefde
Grenspark Sittard, Sittard
Bob Log III
Burgerweeshuis, Deventer
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bare Jams
Simplon, Groningen
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
Alogte Oho and his Sounds of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2020
YVI
Hedon, Zwolle
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
Will Tura
Capitole, Gent
Werchter Boutique
Festivalpark Werchter, Werchter
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
The Phantom Four
Timboektoe, Velsen-Noord
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
Shakuar
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders
P60, Amstelveen
Raymond van het Groenewoud
Paradiso, Amsterdam
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Popa Chubby
De Bosuil, Weert