Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
Theaterkerk Hemels
Twisk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
19:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Vorstin
Hilversum
WORM
Rotterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
013
Tilburg
Abdijplein
Middelburg
Abdijplein
Middelburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Annabel
Rotterdam
15:30
AVL Mundo
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bullekerk
Zaandam
14:30
C-Mill
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café de Cactus
Hengelo
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Pul
Uden
21:30
De Pul
Uden
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
20:45
Dominicanenklooster
Zwolle
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:45
Hall Of Fame
Tilburg
Herberg de Pol
Diepenheim
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Iduna
Drachten
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
P60
Amstelveen
18:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 04 september 2020
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johanneke ter Stege - Muntjes duiken tussen haaien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater De Veste, Delft
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater De Veste, Delft
20:15
Marjolein Keuning - Songs in Silence
Theaterkerk Hemels, Twisk
Christopher Paul Stelling
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam
Flyying Colours
Vera, Groningen
19:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Vorstin, Hilversum
21:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Vorstin, Hilversum
De Kift
WORM, Rotterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 05 september 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tabitha
Annabel, Rotterdam
15:30
MOMO Fabrique
AVL Mundo , Rotterdam
19:00
Baroeg gaat live: VVB ambassadeur Okkie
Baroeg, Rotterdam
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Saint Motel
Botanique, Brussel
20:00
De Kift
Bullekerk, Zaandam
14:30
The Helen Flaherty Band - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
Voltage - It's About Time Release Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Melrose
Café de Cactus, Hengelo
22:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Pearl Jozefzoon / Sharon Kips / The Young Classics orkest
De Doelen, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
The Kik
De Pul, Uden
21:30
The Kik
De Pul, Uden
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
20:45
Songs for Mary: Maartje Wortel / Tim Knol
Dominicanenklooster, Zwolle
12:00
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:30
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
15:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Russo
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
18:30
Club DGS (incl. diner) met Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Aafke Romeijn / EUT / Froukje / Isa Zwart / Moonradio / PAX the humano
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:45
Eaux / Joya Mooi
Hall Of Fame, Tilburg
Mercy John
Herberg de Pol, Diepenheim
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Kubus
Het Sieraad, Amsterdam
Wilson & Wakeman
Iduna, Drachten
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Handsome Poets
Markant Uden, Uden
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Joan Shelley
Merleyn, Nijmegen
DeWolff
Metropool, Hengelo
Cousin Harley
Mezz, Breda
20:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
15:30
Jenny Lena & Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
Pip Blom - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
The Klittens - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
17:30
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
18:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Het Nest 2020
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
Clouseau
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Drukwerk
P60, Amstelveen
18:30
Paard van Stal
Paard, Den Haag
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
20:00
Tommy Brown
Paard, Den Haag
Pabllo Vittar
Paradiso, Amsterdam
Hinds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Avi On Fire
Paradiso, Amsterdam
20:30
Iris Penning
Parktheater, Eindhoven
Kublai Khan
Patronaat, Haarlem
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Glennis Grace - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Steffen Morrison - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Alain Clark - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Waylon - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Loïs Lane - 35 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tino Martin
Schouwburg Venray, Venray