Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
22:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Markant Uden
Uden
Effenaar
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
P60
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
De Oosterpoort
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Melkweg
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Merleyn
Nijmegen
20:45
Dynamo
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Abdijplein
Middelburg
19:00
Abdijplein
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Café De Swartesteegh
Leusden
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
Poppodium Volt
Sittard
Musis
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
De Flux
Zaandam
20:00
C-Mill
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Effenaar
Eindhoven
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Vorstin
Hilversum
Het Punt
Vroomshoop
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
De Marktkantine
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Mezz
Breda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
LOLA050
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
013
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
woensdag 02 september 2020
19:30
Joe Buck
Abdijplein, Middelburg
21:00
Joe Buck
Abdijplein, Middelburg
19:45
Huub van der Lubbe
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
22:00
Huub van der Lubbe
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:30
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ellen ten Damme
Markant Uden, Uden
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 03 september 2020
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
21:00
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
20:30
Toots & The Maytals - The Last Tour
Paradiso, Amsterdam
This Will Destroy You
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Unemployed
P60, Amstelveen
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
New Colours
Café de Cactus, Hengelo
Mart Hillen - In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Joya Mooi - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Jordan Mackampa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
John Mitchell
Spirit of 66, Verviers
Joël Sarakula / Mamas Gun
Paradiso, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jayh
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
Flying Colours
Merleyn, Nijmegen
20:45
Dynamo Real: Tastic + Zeno
Dynamo, Eindhoven
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Abdijplein, Middelburg
19:00
Carel Kraayenhof / Leoni Jansen
Abdijplein, Middelburg
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
Adam Lambert
AFAS Live, Amsterdam
20:00
A Point of Protest
Café De Swartesteegh, Leusden
vrijdag 04 september 2020
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
Will Fairhead
Poppodium Volt, Sittard
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tim Knol - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Elvis Concert
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cool Quest - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
The Cool Quest
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
The Buttshakers
Iduna, Drachten
20:00
The Buttshakers
Burgerweeshuis, Deventer
The Ballet Bombs - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Sunset Travellers
De Flux, Zaandam
20:00
Stephanie Struijk - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Scotch
Dordrechts Museum, Dordrecht
19:30
Sax, Candy & Rock ’n Roll
Podium Victorie, Alkmaar
22:30
Sax, Candy & Rock ’n Roll
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater De Veste, Delft
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater De Veste, Delft
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Robert Jon & The Wreck
De Helling, Utrecht
20:00
Q5-Band
Little Devil, Tilburg
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Personal Trainer - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
20:00
Nol Havens
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Vorstin, Hilversum
19:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Vorstin, Hilversum
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Motor City Drum Ensemble
De Marktkantine, Amsterdam
21:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Matt Watts Group
Mezz, Breda
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Marjolein Keuning - Songs in Silence
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Live at LOLA: Cashmyra
LOLA050, Groningen
Leafs
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Lavinia Meijer
Abdijplein, Middelburg
21:00
Lavinia Meijer
Abdijplein, Middelburg
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
19:45
Kiss The Frog
Bibelot, Dordrecht
20:30
Johanneke ter Stege - Muntjes duiken tussen haaien
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ilse DeLange
Paradiso, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
22:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
20:30
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk