Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
C-Mill
Heerlen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Café De Swan
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
19:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
13:30
Gerrits Tuin
Zwolle
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Groene Engel
Oss
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Hembrugterrein
Zaandam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
11:00
M Leuven
Leuven
20:00
M Leuven
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Ede
Ede
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Outdoor Valley
Bergschenhoek
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:45
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:15
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Auberge du Bonheur
Tilburg
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
C-Mill
Heerlen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
vrijdag 28 augustus 2020
19:00
Rolf Sanchez
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Merol
Podium Victorie, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
22:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Rootsriders
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 29 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Burning
Bel Air Breda, Breda
20:00
Stiff - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:45
Kristoffer Gildenlow
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Schimanski
Café de Cactus, Hengelo
Sweet Mary Jane
Café De Swan, Heerhugowaard
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
19:30
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
De Nieuwe KHL, Amsterdam
20:00
Massada
De Pul, Uden
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Opera Alaska
Effenaar, Eindhoven
Ten Times A Million
Gebr. De Nobel, Leiden
13:30
Hans van der Werf / Micah & Julia / Robin Scherpen
Gerrits Tuin, Zwolle
16:00
Lil Kleine
Gooiland Hotel, Hilversum
21:00
Lil Kleine
Gooiland Hotel, Hilversum
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Matthews Southern Comfort
Grenswerk, Venlo
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
Hooverphonic
Grid Antwerpen, Antwerpen
Grandmaster Flash
Groene Engel, Oss
20:00
Plague / Suffer
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Compact Disk Dummies
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Live Now Festival!
Hembrugterrein, Zaandam
20:00
Max Moody
Het Sieraad, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Praga Khan akoestisch
Kursaal Oostende, Oostende
11:00
Jef Neve
M Leuven, Leuven
20:00
Thecolorgrey / YellowStraps
M Leuven, Leuven
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Indian Askin
Metropool, Hengelo
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
22:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
De Tranen van Van Cooth
Mezz, Breda
Stephanie Struijk
Mezz, Breda
22:00
LIVE: Hayfever, tribute to the 50s & 60s
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:30
HAEVN
Openluchttheater Cabrio, Soest
Suzan & Freek
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
HAEVN
Openluchttheater Cabrio, Soest
18:00
Blanks
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Blanks
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
The Best of Ireland
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Festival De Achtertuin
Outdoor Valley, Bergschenhoek
21:00
Pyke
Paard, Den Haag
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Blanks
Paradiso, Amsterdam
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
15:30
Paceshifters - Rooftop Show Middag
Podium Victorie, Alkmaar
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Paceshifters - Rooftop Show Avond
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tim Knol
Roepaen, Ottersum
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Walk The Line - Vunzige Deuntjes
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Kraak & Smaak
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Roxeanne Hazes
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:15
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 30 augustus 2020
Jeroen van der Boom - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
12:30
Rádió Budapest
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Rádió Budapest
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
The Rolling Beatles - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
16:00
Michael Baker
Cacaofabriek, Helmond
17:00
DIAN. / Joke Tromp: When Jazz Meets Pop
Café de Cactus, Hengelo
15:00
Soul Mania
CHV Noordkade, Veghel
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle