Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Auberge du Bonheur
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
013
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Innocent
Hengelo
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Brielsche Aap
Brielle
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
013
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium Vlieland
Vlieland
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
M Leuven
Leuven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
013
Tilburg
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
18:45
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Singer Theater
Laren
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
16:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
M Leuven
Leuven
zondag 16 augustus 2020
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne
De Brakke Grond, Amsterdam
15:00
Chicago Capitols
CHV Noordkade, Veghel
O'G3NE - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
maandag 17 augustus 2020
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Agnes Obel
013, Tilburg
dinsdag 18 augustus 2020
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Gatecreeper
Innocent, Hengelo
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
woensdag 19 augustus 2020
Gatecreeper @ V11
V11, Rotterdam
Sam Fender
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
Edwin Evers Band - 80’s Openlucht Tour!
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Stan Van Samang
Kursaal Oostende, Oostende
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Alain Clark - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Toonzetters: Fresku
De Balie, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:00
Kasper van der Laan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
donderdag 20 augustus 2020
Steef de Jong - SISI BOY
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
18:00
Fleurine
Tolhuistuin, Amsterdam
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Akkerman
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Gumbo Kings
Q-Factory, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Podium Vlieland, Vlieland
Maan
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
La Nique / NinaLynn
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Ralph de Jongh
Metropool, Hengelo
20:00
Camille Camille / Portland
M Leuven, Leuven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mama's Jasje
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
Mama's Jasje
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Samantha Steenwijk - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
Diggy Dex
De Brielsche Aap, Brielle
19:00
Murth Mossel
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tijn van der Sanden
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Jacklust
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
vrijdag 21 augustus 2020
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
DUFFHUES – Darkened AV-poetics cineconcert
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
18:45
Roxeanne Hazes - Tuin Sessie inclusief diner
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Viggo Waas
Singer Theater, Laren
18:00
Chef'Special - Het Zomertheater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Nielson
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:30
GUYY
Patronaat, Haarlem
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
16:30
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Clean Pete
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Lost Tango
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
Danny Vera
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
I Sing Ed Sheeran
Markant Uden, Uden
20:00
Lee Towers dinnerconcert
Maassilo, Rotterdam
20:00
Flip Kowlier
M Leuven, Leuven