Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Grid Antwerpen
Antwerpen
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Slottuintheater
Zeist
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
16:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
Paard
Den Haag
13:00
Paal 17
De Koog
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Het Sieraad
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Slottuintheater
Zeist
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:45
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 12 augustus 2020
Luc Steeno
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 13 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
15:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Ronald Snijders (muzikant)
Tolhuistuin, Amsterdam
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Swans
013, Tilburg
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nachteind
Markant Uden, Uden
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Brihang / Typhoon
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Candy Dulfer
Slottuintheater, Zeist
20:00
Pascal Redeker
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Jaouad
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
High Hi / ILA
M Leuven, Leuven
20:00
Stan Van Samang
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Niels Destadsbader
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Otto Orgel
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Sam & Julia
Metropool, Hengelo
Blaas Of Glory
Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:00
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 14 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
12:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
Tourist LeMC
Grid Antwerpen, Antwerpen
16:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
17:30
Vengaboys - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
18:00
Robin Kester
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Rowwen Heze
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Baroeg gaat live: DJ Pim
Baroeg, Rotterdam
Jazz Club: Ben Van Gelder X Reinier Baas = Mokum In Hi-fi
Concertgebouw, Amsterdam
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
19:30
Gianski
Melkweg, Amsterdam
19:30
Voltage
Markant Uden, Uden
19:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Suzan & Freek
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Woodstock aan de Kralingse Plas: Leo Blokhuis / Ricky Koole / Robert J
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Edsilia Rombley
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Audri / Noemie Wolfs
M Leuven, Leuven
20:00
Guy Swinnen
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Tourist LeMC
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tangarine
Manifesto, Hoorn
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Kong Foo
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
21:00
Voorpremière: Once Were Brothers incl. optreden met Yorick van Norden
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Brennan Heart Presents I Am Hardstyle In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Jazz Club: Ben Van Gelder X Reinier Baas = Mokum In Hi-fi
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Blackbird
Paard, Den Haag
zaterdag 15 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
GREEN GARDEN FESTIVAL 2020
Paard, Den Haag
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
Brihang
Grid Antwerpen, Antwerpen
16:00
Bizzey @ Art & Music Hotel
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
Equisa
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:15
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
18:30
Darlyn / Judy Blank / Sam & Julia
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Colin Benders
Het Sieraad, Amsterdam
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Paul de Munnik
Vorstin, Hilversum
20:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Aarde aan Daan / Yevgueni
M Leuven, Leuven
Eefje de Visser
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Trijntje Oosterhuis
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
20:30
Tim Knol
Patronaat, Haarlem
20:30
Cochon Bleu
Mezz, Breda
20:45
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht