Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekodroom
Hasselt
Het Depot
Leuven
Nieuwe Nor
Heerlen
Stroomhuis
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Iduna
Drachten
Astrant
Ede
Manifesto
Hoorn
Nosta
Opwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Vorst Nationaal
Brussel
Gebr. De Nobel
Leiden
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
DOOR
Dordrecht
Botanique
Brussel
De Pul
Uden
De Marktkantine
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Munttheater
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Speeldoos
Baarn
Figi Theater
Zeist
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Dakota
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Podium Boxtel
Boxtel
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Markant Uden
Uden
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Het Veur Theater
Leidschendam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Pand
Gorinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Zonnehuis
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Stevenskerk
Nijmegen
EKKO
Utrecht
ACU
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
De Kargadoor
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
Simplon
Groningen
P60
Amstelveen
JJ Music House
Zoetermeer
The Box
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
LOLA050
Groningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Corneel
Lelystad
So What!
Gouda
Groene Engel
Oss
Little Devil
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Maaspoort
Venlo
Poppodium Volt
Sittard
EM2
Groningen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Kompass
Gent
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Werf
Aalst
vrijdag 27 maart 2020
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Greg Dulli
Muziekodroom, Hasselt
Blackwave.
Het Depot, Leuven
ANBU
Nieuwe Nor, Heerlen
Bokoedro + Futurejazz Band
Stroomhuis, Eindhoven
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Stacie Collins
Iduna, Drachten
Yevgueni
Astrant, Ede
Little Geneva
Manifesto, Hoorn
Zwangere Guy
Nosta, Opwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Grey Pants
DOOR, Dordrecht
Pantha Du Prince
Botanique, Brussel
rewind
De Pul, Uden
Gerd Janson / Pablo Discobar Soundsystem / Tom Trago
De Marktkantine, Amsterdam
I Muvrini
C.C. Achterolmen, Maaseik
Ruth Jacott
Leidse Schouwburg, Leiden
Guido's Orchestra - Music Maestro
De Maaspoort, Venlo
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Munttheater, Weert
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Cultura, Ede
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Speeldoos, Baarn
Dutch Eagles
Figi Theater, Zeist
Nederpop All Stars
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Supertrap - Breakfast in America
Kennemer Theater, Beverwijk
The Bluebirds
Theater Harderwijk, Harderwijk
The Soul Preacher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Willem, Papendrecht
Ikarai
Theater Dakota, Den Haag
Percossa - Unplugged
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Magic Of Santana
Markant Uden, Uden
Maan
Paradiso, Amsterdam
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Sven Ratzke - Where are we now
Deventer Schouwburg, Deventer
Vera Mann - Goesting
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Amsterdam Klezmer Band
Goudse Schouwburg, Gouda
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jonathan Wilson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Lous and the Yakuza
Rockhal, Esch zur Alzette
Anneke van Giersbergen
Stevenskerk, Nijmegen
Jason Waterfalls (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Lewsberg (uitgesteld)
ACU, Utrecht
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
The 88th Day: Bram De Looze Solo & Reinier Baas Solo
Bimhuis, Amsterdam
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Broken Brass
Patronaat, Haarlem
De Likt
Bibelot, Dordrecht
Yung Nnelg
Simplon, Groningen
Rootsriders
P60, Amstelveen
Dilana
JJ Music House, Zoetermeer
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
X Raiders
Luxor Live, Arnhem
Live at LOLA: The Spunyboys [FR] + The Dolltones
LOLA050, Groningen
Aafke Romeijn
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pene Corrida
Corneel, Lelystad
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Mercy John
Groene Engel, Oss
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Hans Dulfer
Vera, Groningen
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Emma Bale
Paradiso, Amsterdam
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
LIVE: Nick Cave Tribute
Muziekcafé Helmond, Helmond
Stuurbaard Bakkebaard
De Maaspoort, Venlo
Disco Tropicana
Poppodium Volt, Sittard
Massive Assault
EM2, Groningen
Blue Riot Combo (B)
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Klangkuenstler / Rebekah
Kompass, Gent
zaterdag 28 maart 2020
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. De Werf, Aalst