Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:15
De Pul
Uden
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:30
De Lantaarn
Hellendoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Metropool Enschede
Enschede
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Orpheus
Apeldoorn
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
11:15
Openluchttheater Engbergen
Voorst
12:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Dynamo
Eindhoven
17:30
Patronaat
Haarlem
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
Muziekcentrum Enschede
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Simplon
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Musis
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
vrijdag 17 mei 2019
21:00
Ten Fé + TESSEL
Rotown, Rotterdam
21:00
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
21:00
Gruppo Sportivo
P60, Amstelveen
21:00
Swinder
Vera, Groningen
21:00
Julian Sas
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
21:00
Toko Telo
Grounds, Rotterdam
21:00
Pensées Nocturnes (F) + Unholy Lust (USA)
Little Devil, Tilburg
21:00
Austin Miller
Corneel, Lelystad
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
21:00
Jaimi Faulkner + Small Time Bandits
Het Bolwerk, Sneek
21:00
o.a. Danny Sahupala - Tribute to 2016
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:15
In the Attic
De Pul, Uden
21:30
Coinmen
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:30
Journey Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
22:00
Saint Agnes
Paradiso, Amsterdam
22:15
Maurice van Hoek
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Jael
Metropool Enschede, Enschede
zaterdag 18 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
11:15
Amfipop
Openluchttheater Engbergen, Voorst
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
16:00
Achterhoeks Metalfestival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
17:30
The JB's
Patronaat, Haarlem
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
Tom Walker
Paard, Den Haag
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
19:30
In The Woods - Suzanne Jarvie feat. Kate Fenner & Chris Brown
Fort33, Leusden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rondé
Hedon, Zwolle
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Black Bottle Riot
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Brides Of Lucifer
Trix, Antwerpen
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
The Bony King of Nowhere
Simplon, Groningen
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Absolutely Floyd / Bootleg Doors
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Markant Uden, Uden
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
20:30
Ten Fé
EKKO, Utrecht
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
20:30
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom