Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Korzo
Den Haag
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Chassé Theater
Breda
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Meester
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paard
Den Haag
21:00
EKKO
Utrecht
Rotown
Rotterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Monts
Noordbroek
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
Artishock
Soest
21:00
De Bosuil
Weert
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
In de Gloria
Asten
12:00
Poppodium Volt
Sittard
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
13:30
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Cowboy Up
Waardamme
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
Paradox
Tilburg
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:45
Hedon
Zwolle
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Simplon
Groningen
16:00
De Piek
Vlissingen
16:00
De Bosuil
Weert
Luxor Live
Arnhem
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Flux
Zaandam
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
zaterdag 18 februari 2017
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:30
JW Roy & Band
De Helling, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
The Dears
Rotown, Rotterdam
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
zondag 19 februari 2017
Fuse
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
Snowapple
In de Gloria, Asten
12:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
JW Roy & Band
Paradox, Tilburg
15:00
Matthias Havinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
16:00
Martyn Joseph
De Piek, Vlissingen
16:00
The Well Respected Men
De Bosuil, Weert
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Tamara Woestenburg
Concerto, Amsterdam
16:15
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
TV Smith / UK Subs
Baroeg, Rotterdam
The Toy Dolls
Hedon, Zwolle
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
The Dears
Paradiso, Amsterdam
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht