Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Nova
Wetteren
CC Asse
Asse
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klokgebouw
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
Recreatiegebied Het Rutbeek
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theaterhotel Almelo
Almelo
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Wesopa Weesp
Weesp
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
Corneel
Lelystad
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
De roost
Erp
De Schiervelde
Roeselare
Der Aa-theater
Groningen
Domineeskamp
Raalte
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
Grote Kerk
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
Klokgebouw
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
La Madeleine
Brussel
Livestream
Online
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
donderdag 20 mei 2021
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Singer Theater, Laren
Wende
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Henk Poort en de Helden
Zaantheater, Zaandam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 21 mei 2021
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Prince By The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Antimatter
Boerderij, Zoetermeer
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stef Bos - Tijd
C.C. Nova, Wetteren
Milow
CC Asse, Asse
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Het Gezelschap
De Helling, Utrecht
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Maaspoort, Venlo
Lesoir
Hedon, Zwolle
HAEVN
Hedon, Zwolle
King King
Iduna, Drachten
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Global Stages: Jett Rebel / Michelle David & The True-tones / Sevdaliz
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Grauzone
Livestream, Online
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Markant Uden, Uden
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Melkweg, Amsterdam
20:00
Coco Bryce & FFF
Melkweg, Amsterdam
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
The Exploited
Metropool Enschede, Enschede
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Joy Division Undercover
Neushoorn, Leeuwarden
Kosheen
Neushoorn, Leeuwarden
Dead Elvis & His One Man Grave
Neushoorn, Leeuwarden
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Ares
Patronaat, Haarlem
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
JPson - Children Of The Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
Freshtival Weekend
Recreatiegebied Het Rutbeek, Enschede
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Venray, Venray
Bare Jams
Simplon, Groningen
Francis van Broekhuizen - Bij twijfel hard zingen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Shifting Daylight - Gemmae
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater De Leest, Waalwijk
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Theaterhotel Almelo, Almelo
Nana Adjoa
Vera, Groningen
Nana Adjoa
Vera, Groningen
Panda Dub
Vooruit, Gent
Wende
Vorstin, Hilversum
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Wesopa Weesp, Weesp
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 22 mei 2021
Kosheen
013, Tilburg
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
Eurovisie Songfestival
Ahoy, Rotterdam
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
Jimmy Rosenberg
Boerderij, Zoetermeer
Jimmy Rosenberg
Boerderij, Zoetermeer
Milow
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Comedy Night - Lachen In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Comedy Night - Comedy In De Cacafabriek
Cacaofabriek, Helmond
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Chassé Theater, Breda
RANI
Corneel, Lelystad
Fleurine & Boys from Brazil - Brazilian Dream
De Oosterpoort, Groningen
Mama's Jasje
De Roma, Antwerpen
Harmony of Hardcore
De roost, Erp
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Caleb Caudle
Der Aa-theater, Groningen
Ribs & Blues
Domineeskamp, Raalte
Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
All Shall Be Well / Robin Borneman
Duycker, Hoofddorp
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
Paul de Munnik
Het Bolwerk, Sneek
Eefje De Visser
Klokgebouw, Eindhoven
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ykons
La Madeleine, Brussel
Grauzone
Livestream, Online
Alexandra Savior
Melkweg, Amsterdam
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Personal Trainer
Metropool, Hengelo
The Hackensaw Boys
Metropool Enschede, Enschede
The Gathering
Metropool Enschede, Enschede
The Exploited
Metropool Enschede, Enschede
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda