Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
Markant Uden
Uden
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:45
Effenaar
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
10:30
Singer Theater
Laren
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
14:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Ahoy
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Maassilo
Rotterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
TivoliVredenburg
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Kursaal Oostende
Oostende
013
Tilburg
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
vrijdag 31 juli 2020
Jazz Orchestra of the Concertgebouw: Tribute to Stevie Wonder
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Jazz Club: Randal Corsen & Dibo D.
Concertgebouw, Amsterdam
21:30
The Glamrocks
Markant Uden, Uden
zaterdag 01 augustus 2020
12:00
Samantha Steenwijk
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
14:30
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rock 'n Ramps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
17:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
19:30
Baby Blue
Markant Uden, Uden
19:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
DansPaleis Van Kooten
Vorstin, Hilversum
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Ad Vanderveen / Judy Blank / Blue Grass Boogiemen / The Dawn Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lisette Ma Neza
De Brakke Grond, Amsterdam
Novastar
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Beorn Nijenhuis / James Oesi
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Myrddin / School Is Cool
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Kay Slice
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Boris Werner
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Balie, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne
Singer Theater, Laren
20:30
DJ Tin Wish Tin
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Stage 1,5: Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
20:30
Savoir Vivre
Mezz, Breda
20:45
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
21:00
Electric Hollers
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Sven Ratzke zingt Bowie
Paradiso, Amsterdam
21:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
LIVE Motis (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
23:30
Sven Ratzke zingt Bowie
Paradiso, Amsterdam
zondag 02 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
10:30
Animato
Singer Theater, Laren
10:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
14:00
Nol Havens
Openluchttheater Nispen, Nispen
14:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Fen Temple
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Samora
Mezz, Breda
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
17:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Maan
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Leonie Meijer
Markant Uden, Uden
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Walk The Line: Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Spinvis
De Brakke Grond, Amsterdam
Belle Perez - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
An-Sofie Noppe / Flying Horseman / Lyenn
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
21:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
21:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy
Maassilo, Rotterdam
maandag 03 augustus 2020
Jeremy Loops
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
3J'S
De Brielsche Aap, Brielle
dinsdag 04 augustus 2020
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
From Russia With Love: Kliphuis En Kramer In Jazzy Classics
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Against Cancer in Concert!
Openluchttheater Cabrio, Soest
Augustijn
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 05 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Full Crate
Melkweg, Amsterdam
19:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Herbie Hancock
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Beatles Sessions
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Stef Kamil Carlens
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne