Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
013
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:30
013
Tilburg
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
20:30
Metropool
Hengelo
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
The Student Hotel
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
13:00
Paal 17
De Koog
17:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Mezz
Breda
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Lofi
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
19:00
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
19:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:30
013
Tilburg
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Openluchttheater
Overloon
Kursaal Oostende
Oostende
Bostheater Ommen
Ommen
21:30
Doornroosje
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kubus
Lelystad
Cacaofabriek
Helmond
20:00
The Student Hotel
Groningen
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Rietveld Theater
Delft
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
12:00
Lofi
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Lofi
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Lofi
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Q-Factory
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Festivalpark Werchter
Werchter
15:30
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Festivalpark Werchter
Werchter
13:30
CHV Noordkade
Veghel
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
dB's
Utrecht
vrijdag 17 juli 2020
19:00
You’re Not Ready: Black Sun Empire
013, Tilburg
19:00
Paul de Munnik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Flemming / Nina June
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Paul de Munnik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:30
You’re Not Ready: Mr. Belt & Wezol
013, Tilburg
20:00
Teus Nobel
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Stan Smeets
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Bizzey
Maassilo, Rotterdam
20:15
Op Volle Kracht In Doornroosje: Navarone
Doornroosje, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
JazzRock Café: T-5
Metropool, Hengelo
18:45
Tim Knol
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Tim Knol
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blanks / The Vices
Vera, Groningen
20:00
The Vices invites: Douwe Doorduin
The Student Hotel, Groningen
20:00
Live at LOLA: Hurricane Joe
LOLA050, Groningen
21:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Fokkers Vreugde / Geike / Tiny Legs Tim
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
17:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
Michelle David & The Gospel Sessions
Mezz, Breda
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Yentl en de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
12:00
Emma Heesters
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Emma Heesters
Olympisch Stadion, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club: Jesse Van Ruller & Peter Bernsteins Ode Aan Jim Hall
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
De 50 Jaar Melkweg Marathon
Melkweg, Amsterdam
Jazz Club XL: Tribute to Charlie Parker met James Carter & JOC
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Elias el Gersma
Cinetol, Amsterdam
20:00
Emma Heesters
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Lofi, Amsterdam
The Steel Woods
Bitterzoet, Amsterdam
The Streets (UK)
Paradiso, Amsterdam
Jazz Club: Jesse Van Ruller & Peter Bernsteins Ode Aan Jim Hall
Concertgebouw, Amsterdam
zaterdag 18 juli 2020
Compact Disk Dummies - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Compact Disk Dummies - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
19:00
Fleur du Bonheur
CHV Noordkade, Veghel
Kevin Morby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Aestrid
dB's, Utrecht
19:00
You’re Not Ready: Dr. Peacock
013, Tilburg
20:00
Martijn Fischer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:30
You’re Not Ready: Rebelion
013, Tilburg
20:00
Tim Knol
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Mala
Poppodium Volt, Sittard
Dirk Scheele
Openluchttheater, Overloon
Christoff
Kursaal Oostende, Oostende
Dan August
Bostheater Ommen, Ommen
21:30
Valkhof Festival x Doornroosje: WTFRECORDS Launch Show
Doornroosje, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Waltzburg / Áslaug
De Kubus, Lelystad
Mad Sin - European Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Vices invites: Queen's Pleasure
The Student Hotel, Groningen
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Noemie Wolfs / Renée / The Calicos
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
The Empyrean
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Jett Rebel
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Iris Penning
Rietveld Theater, Delft
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Tangarine / The Martial
Mezz, Breda
20:30
Bruno Deneckere
Mezz, Breda
20:30
Bruno Deneckere
Mezz, Breda
14:30
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
La Rumba
Luxor Live, Arnhem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
12:00
Bizzey
Lofi, Amsterdam
12:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Dopebwoy
Lofi, Amsterdam
16:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Koffie
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Fuse
Concertgebouw, Amsterdam
Rolando Bruno & Grupo Arevalo
Melkweg, Amsterdam
Tribute to Motown - stoelen uit de zaal
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Bokoesam
Lofi, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Mauro Pawlowski - Night Of The Pawlowski Syndrome
De Brakke Grond, Amsterdam
The Steel Woods
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Fuse
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Amsterdam Klezmer Band
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Dr. Rude’s Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
20:00
Andre Hazes Jr.
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 19 juli 2020
Billie Eilish
Festivalpark Werchter, Werchter
15:30
Mama's Jasje - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:30
Mama's Jasje - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
13:30
Jan Petersen
CHV Noordkade, Veghel
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Aestrid
dB's, Utrecht