Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
20:00
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Trefpunt
Warmond
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Grenswerk
Venlo
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dynamo
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Zwerver
Oostende
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Grote Kerk
Alkmaar
De Bosuil
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Cacaofabriek
Helmond
22:00
C12
Brussel
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
C-Mill
Heerlen
Burgerweeshuis
Deventer
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
vrijdag 18 september 2020
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
So What!, Gouda
Thundermother
Simplon, Groningen
M.O.P / McGyver
Simplon, Groningen
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Melanie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Yves Berendse
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
The Doors
Mezz, Breda
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Spinvis & Saartje van Camp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Tangarine - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
Still Collins
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Call It Off - Farewell show
Dynamo, Eindhoven
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Clouseau
De Roma, Antwerpen
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
Def Americans
De Peppel, Zeist
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
De Grote Kerk, Alkmaar
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Salut c'est cool
C12, Brussel
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
VanWyck - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
La Voie De Johnny
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer