Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
Simplon
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Roma
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Flux
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Meester
Almere
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Club Nova
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
P60
Amstelveen
Westergastheater
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Zik Zak
Ittre
Sexyland
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Grenswerk
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
Capitole
Gent
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Grote Rietplas
Emmen
013
Tilburg
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Openluchttheater Cabrio
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
La Madeleine
Brussel
De Pul
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Kursaal Oostende
Oostende
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Op Hodenpijl
Schipluiden
Ziggo Dome
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
Iduna
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Cacaofabriek
Helmond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Meester
Almere
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Peppel
Zeist
EKKO
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
Zik Zak
Ittre
vrijdag 05 juni 2020
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Queen The Music
Mainstage, 's-Hertogenbosch
HAEVN
Chassé Theater, Breda
Gerard Joling GOUD
Ziggo Dome, Amsterdam
McScallywag
Simplon, Groningen
Dennis van Aarssen
TivoliVredenburg, Utrecht
John Butler
De Roma, Antwerpen
Gary Clark Jr.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
Def P - Dossier Boombap
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tastoo
De Meester, Almere
Pepijn Gunneweg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
j.hemmink-kamp
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Handsome Poets
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Brigitte Heitzer Zingt!
Theater De Winsinghhof, Roden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fleurine
TivoliVredenburg, Utrecht
Lesoir
Q-Factory, Amsterdam
Louise Lemón
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Rot - O Ja!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Starsailor
Metropool, Hengelo
Zwangere Guy
Paradiso, Amsterdam
The Doors in Concert
Boerderij, Zoetermeer
Punkrock Riot #17
Mezz, Breda
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Voltage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Sass Jordan
P60, Amstelveen
Xander Vrienten X Cato van Dijck
Westergastheater, Amsterdam
20:30
Sonic Whip
Groene Engel, Oss
The Bollock Brothers / The Tringlers
Zik Zak, Ittre
ANBU
Sexyland, Amsterdam
21:30
Pynarello
TivoliVredenburg, Utrecht
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
The Episodes
Grenswerk, Venlo
zaterdag 06 juni 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Munttheater, Weert
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Capitole, Gent
Kommil Foo - Oogst
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Hello Festival
Grote Rietplas, Emmen
Wij zijn 13!
013, Tilburg
16:00
SOCIAL D(IST)ANCING
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
International Slayer Day, The Official Dutch Ensemble
Dynamo, Eindhoven
19:00
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
De Likt
De Helling, Utrecht
Golden Earring
Openluchttheater Cabrio, Soest
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Redi Kapje - Redi Kapje
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
Lesoir
De Pul, Uden
Awkward I - KYD
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parktheater, Eindhoven
Levi Parham
TivoliVredenburg, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
Op Hodenpijl, Schipluiden
GOUD - jubileumeditie 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
Nick Cave Tribute Band
Manifesto, Hoorn
Sass Jordan
Iduna, Drachten
Will Tura
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
Still Collins
Orpheus, Apeldoorn
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Schouwburg Venray, Venray
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Vannstein
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Cairo Project
De Meester, Almere
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Naomi van der Linden en Jeannine la Rose
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Marcel Hensema
DeLaMar, Amsterdam
30 Fans only: Alain Clark / Danny Vera / Duncan Laurence / Ilse DeLang
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Club Nova, Amsterdam
Brigitte Heitzer Zingt!
Koningshof, Maassluis
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Outside revelation / Voltage
De Peppel, Zeist
Dylan LeBlanc
EKKO, Utrecht
Di-rect - Live Stream
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Def Americans
Groene Engel, Oss
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre