Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De X
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
21:00
De Piek
Vlissingen
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Kubus
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Doelen
Rotterdam
De Blinkerd
Schoorl
20:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Capitole
Gent
23:00
Café Loburg
Wageningen
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
18:00
Trix
Antwerpen
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Podium 't Beest
Goes
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
00:00
P3
Purmerend
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
13:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
zaterdag 15 februari 2020
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Talisk
De X, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Melanie Martinez
013, Tilburg
20:00
Lövestad
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
zondag 16 februari 2020
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Day Six + In-Tension
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Mc Hibou
V11, Rotterdam
18:00
Napalm Death
Trix, Antwerpen
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley
Tolhuistuin, Amsterdam
Testament
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kacy and Clayton
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
15:00
Roos Blufpand - De Roos
Theater Walhalla, Rotterdam
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater Sneek, Sneek
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Ben Dubin / David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
15:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Speeldoos, Baarn
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
TAGO - Korean Drum
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
18:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
19:30
Starset
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Eddie Solomon
PopEi, Eindhoven
15:30
Ella van Poucke
Podium 't Beest, Goes
14:00
Old Salt
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:00
SULTAN.
Paco Plumtrek, Almelo
00:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
P3, Purmerend
15:00
Homegrown: Funk Factor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:15
Dominic Seldis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
19:00
Petrol Girls
Melkweg, Amsterdam
Zakk Sabbath
Melkweg, Amsterdam
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Markant Uden, Uden
13:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
19:00
Winterfylleth (UK, Acoustic) + ARD (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Sara Correia
LantarenVenster, Rotterdam