Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:15
P3
Purmerend
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater PePijn
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Web
Bleiswijk
19:30
De Helling
Utrecht
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
22:30
Vera
Groningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
00:00
De Doelen
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
BREStheater
Brielle
20:00
Het Entrepot vzw
Brugge
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Beauforthuis
Austerlitz
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
18:00
Trix
Antwerpen
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
V11
Rotterdam
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
P3
Purmerend
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
zaterdag 15 februari 2020
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zondag 16 februari 2020
Zakk Sabbath
Melkweg, Amsterdam
19:00
Winterfylleth (UK, Acoustic) + ARD (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Waylon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
15:00
The Silhouettes
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
The Preacher Men - Blue
BREStheater, Brielle
20:00
The Bootleg Beatles
Het Entrepot vzw, Brugge
Testament
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
TAGO - Korean Drum
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Markant Uden, Uden
20:00
SULTAN.
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Starset
Rockhal, Esch zur Alzette
Spinvis - In Werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
15:30
Sjaak Bral
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Sara Correia
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Roos Blufpand - De Roos
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
18:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Raoul Steffani / Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Petrol Girls
Melkweg, Amsterdam
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:00
Old Salt
PlusEtage, Baarle-Nassau
18:00
Napalm Death
Trix, Antwerpen
14:00
Morgendust en Brian de Graeve’s REALISEA
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Mc Hibou
V11, Rotterdam
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
14:00
KLEZMAJEUR; klezmer met een kwinkslag!
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kacy and Clayton
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JW Roy
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Joe Armon-Jones
BIRD, Rotterdam
15:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
P3, Purmerend
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch