PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De X
Leiden
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:15
P3
Purmerend
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Café Loburg
Wageningen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zo 16 feb
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
1
00:00
De Meerpaal
Dronten
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
00:00
P3
Purmerend
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:00
Luxor Live
Arnhem
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
13:30
De Flux
Zaandam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
De Weverij
Zierikzee
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
15:30
Podium `t Beest
Goes
15:30
Waalse Kerk
Amsterdam
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
1
18:00
Trix
Antwerpen
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam

zaterdag 15 februari 2020

20:15
TAGO - Korean Drum Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:15
Dominic Seldis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía C.C. Stroud, Putten
20:15
Hadewych Doet De Dames Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Opera Melancholica Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Hoftheater, Raalte
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
20:15
Evelina Vorontsova Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Yori Swart Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stephanie Struijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jim van der Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
NITS - Nits 2019-2020 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Vera Mann - Goesting Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sioen De Pit Buggenhout, Buggenhout
Foto Georgia
Georgia Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Dulfer Zaantheater, Zaandam
20:30
Jan Rot - O Ja! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Kendrick Scott Oracle Bimhuis, Amsterdam
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland Markant Uden, Uden
20:30
Death Star Discotheque S-Plaza, Eindhoven
20:30
Regina Spirit of 66, Verviers
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals In the Woods, Leusden
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Mercy John Sint-Jacobskapel, Nijmegen
21:00
Borokov Borokov Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons Cacaofabriek, Helmond
21:00
Talisk De X, Leiden
21:00
Brothers of a Feather Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Biermoet Little Devil, Tilburg
21:00
Indianizer De Piek, Vlissingen
21:15
H6 een avondje haze P3, Purmerend
21:30
The Keytone Cops Café de Kleine Beurs, Hillegom
22:00
Tom Beek Kwartet Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Downstage: OUST + GIF Vera, Groningen
23:00
The Rad Pack Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Mr Scruff TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Soundience Café Loburg, Wageningen
23:00
The Rad Pack Neushoorn, Leeuwarden

zondag 16 februari 2020

00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Theater de Speeldoos, Baarn
Foto Spinvis - In Werkelijkheid
Spinvis - In Werkelijkheid Beauforthuis, Austerlitz
1
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge De Meerpaal, Dronten
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Koningshof, Maassluis
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater Rotterdam, Rotterdam
00:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz P3, Purmerend
11:00
Ivo Janssen Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:00
Dirk Scheele Luxor Live, Arnhem
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
13:30
Hippe Gasten en maak je eigen Band T Shirt De Flux, Zaandam
14:00
KLEZMAJEUR; klezmer met een kwinkslag! Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Old Salt PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Morgendust en Brian de Graeve’s REALISEA 't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
14:15
Dominic Seldis Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Concertgebouw, Amsterdam
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Theater Sneek, Sneek
15:00
The Silhouettes Kursaal Oostende, Oostende
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Roos Blufpand - De Roos Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
TAGO - Korean Drum Theater aan de Schie, Schiedam
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
15:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
The Preacher Men - Blue BREStheater, Brielle
15:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal De Weverij, Zierikzee
15:00
Homegrown: Funk Factor Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Eddie Solomon PopEi, Eindhoven
15:00
Day Six + In-Tension Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Basement 21 CHV Noordkade, Veghel
15:30
Sjaak Bral Lourdeskerk, Scheveningen
15:30
Ella van Poucke Podium `t Beest, Goes
15:30
Raoul Steffani / Van Swieten Society Waalse Kerk, Amsterdam
16:00
Ben Dubin / David Luning Theater Het Heerenlogement, Beusichem
16:30
Matchbox Café Wilhelmina, Eindhoven
1
18:00
Napalm Death Trix, Antwerpen
18:30
Regina Spirit of 66, Verviers
19:00
Petrol Girls Melkweg, Amsterdam
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Pagina 2